Arayan kişinin ismi 2 parça yazıyor.

synan35

Çiçeği burnunda
Çağrı geldiği zaman kişi isimleri çifter çifter yazmakta.
Olayı özetle şu şekilde açıklıyorum; (Arıyor: xkişisi , xkişisi ) Çok büyük bir problem olmasa da bundan kurtulma şansım var ise değerlendirmek mantıklı olacaktır.

blackcode_

Forum Delisi
Çağrı geldiği zaman kişi isimleri çifter çifter yazmakta.
Olayı özetle şu şekilde açıklıyorum; (Arıyor: xkişisi , xkişisi ) Çok büyük bir problem olmasa da bundan kurtulma şansım var ise değerlendirmek mantıklı olacaktır.
Bunun cevabı ana konuda birkaç defa verildi hocam. Yine de yardımcı olabilmek adına arama ekranına girdiğinizde sağ üst köşede 3 nokta var oraya tıklayıp ayarlar menüsüne girin. Daha sonra Kişileri Yönet-Hesabı Yönet-Görünür Hesaplar kısmında yalnızca 1 hesap seçerseniz iki kez aynı kişinin ismi yazmaz arama ekranında. Farklı hesaplarda aynı kişi birden fazla kayıt olduğu için iki kez gözüküyor.

Babafingo

Çiçeği burnunda
Bunun cevabı ana konuda birkaç defa verildi hocam. Yine de yardımcı olabilmek adına arama ekranına girdiğinizde sağ üst köşede 3 nokta var oraya tıklayıp ayarlar menüsüne girin. Daha sonra Kişileri Yönet-Hesabı Yönet-Görünür Hesaplar kısmında yalnızca 1 hesap seçerseniz iki kez aynı kişinin ismi yazmaz arama ekranında. Farklı hesaplarda aynı kişi birden fazla kayıt olduğu için iki kez gözüküyor.
Usta o dediğin rehber kısmı için geçerli bende de aynı sorun var

Burak2207

Okumaya mı geldik?
Ne zamandır kullanıyorum böyle bir sorunla daha hiç karşılaşmadım. Hatta bir gün nasıl bisey acaba diye merak ettim, aynı kişiyi yeniden kaydedince anladım😀.
Telefon/ayarlar/kişileri yönet/hesabı yönet/görünür hesaplar kısmında hepsi açık ama bende böyle Birşey yok. Bence bununla alkali değil. Aynı numara birden fazla kayıt edildiğinden olduğunu düşünüyorum. Yanlışsam düzeltin lütfen.
S90501-02455860.jpg

yirmisekiz

Çiçeği burnunda
Valla hocam ben sıkıntıyı çözdüm. Çözemeyenler nasıl çözemiyor anlayamıyorum.
16th mi kullaniyorsunuz? Varsayilan hesap olarak sadece sim kart secili ve gorunur hesap olarak da sadece sim secili. (Dahiliyi kaldirmaya izin vermiyor) Sim de de numaralar mükerrer değil ama misal Emre aradığı zaman ekranda Emre,Emre yaziyor

yirmisekiz

Çiçeği burnunda
Ne zamandır kullanıyorum böyle bir sorunla daha hiç karşılaşmadım. Hatta bir gün nasıl bisey acaba diye merak ettim, aynı kişiyi yeniden kaydedince anladım😀.
Telefon/ayarlar/kişileri yönet/hesabı yönet/görünür hesaplar kısmında hepsi açık ama bende böyle Birşey yok. Bence bununla alkali değil. Aynı numara birden fazla kayıt edildiğinden olduğunu düşünüyorum. Yanlışsam düzeltin lütfen.
Ekli dosyayı görüntüle 924
Yok hocam her numara bir kez kayitli simde

xxalperxxx

Çiçeği burnunda
Sim deki numaralari cihaza aktar ve SIM dekileri sil.Varsayilan hesabi Flyme olarak degistir ve flyme hesabinla numaralarini senkron et.

blackcode_

Forum Delisi
sim karti sifirlayinca normale döndü ama bu yazılımsal bir hata. Neden sim karti sifirlamak zorunda kalalım ki?
Hocam ben sim kartı sıfırlamadım. Hatta numalar sim kartımda. Varsayılan olarak da sim kart ayarlı. Ben problem yaşamıyorum. Siz ve sizin gibi bu problemi neden yaşıyor bilmiyorum ama nedenini tespit etmemiz lazım. Yazılımsal olduğu kanısına nasıl vardınız?

yirmisekiz

Çiçeği burnunda
Hocam ben sim kartı sıfırlamadım. Hatta numalar sim kartımda. Varsayılan olarak da sim kart ayarlı. Ben problem yaşamıyorum. Siz ve sizin gibi bu problemi neden yaşıyor bilmiyorum ama nedenini tespit etmemiz lazım. Yazılımsal olduğu kanısına nasıl vardınız?
Eğer sizde dediğiniz gibiyse genel bir sorun değil demektir. Valla hiçbir açıklama getiremiyorum