İnceleme Ayrıntılı Meizu 16s İncelemesi

Adem Saraç

Çiçeği burnunda
Bence 4500 İstediğim fiyat ise 4200 4500 şuan ki piyasa da Hakkıdır. Ama 4200 olsun yeni dostlar kazansın.
Tolga hocam yeni dostlar kazanma olayını firma meizu 16 th da yaptı sanki . Kendi ceoları da o yönde açıklama yaptı diye hatırlıyorum . Asıl mesele şu bu politika devam mı edecek yoksa biz 16 th da dost edindik şimdi para kazanalim mı denecek . Eğer ki meizu th da ki gibi uygun fiyattan sokarsa çok sasiririm çünkü belirli bir seviyede başarılı cihaz yapan sonrasında da bunu fiyata yansıtmayan firma görmedim bakınız Xiaomi nin fiyatları uçtu gitti mi 9 5000 den satılıyor haliyle meizu ya 4500 bile az gibi duruyor başka markalara bakınca .

rezancakmak

Mobil Cihaz Donanımı
Yönetici

Lord Melkor

Merhaba, dünya!
Bence mi 9 fiyatları şuan zamdan ve kurdan tam etkilenmemiş halde.

170 euroluk redmi ötv zammından önce 2000 liradan
450 euroluk mi 9 5000 liradan çıktı. Bu fiyatlar ötv öncesi.

300 euroluk mi9se 4000 liradan çıktı. Ötv zammından sonra çıktı ama gümrükten zamdan önce mi geçti sonra mı belli değil. Bunu ötv zamlı kabul edersek ve meizu, xiaomiye yakın bir fiyat politikası uygularsa 440-470 euro luk 16s ötv zammı ile 6000 tl ediyor.

Ama bu hem düz mantık hem de Meizu fiyat konusunda çok agresif. Tahminim 4999 TL

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Bence mi 9 fiyatları şuan zamdan ve kurdan tam etkilenmemiş halde.

170 euroluk redmi ötv zammından önce 2000 liradan
450 euroluk mi 9 5000 liradan çıktı. Bu fiyatlar ötv öncesi.

300 euroluk mi9se 4000 liradan çıktı. Ötv zammından sonra çıktı ama gümrükten zamdan önce mi geçti sonra mı belli değil. Bunu ötv zamlı kabul edersek ve meizu, xiaomiye yakın bir fiyat politikası uygularsa 440-470 euro luk 16s ötv zammı ile 6000 tl ediyor.

Ama bu hem düz mantık hem de Meizu fiyat konusunda çok agresif. Tahminim 4999 TL
Mi9 4699tl den ülkemizde satışa sunuldu vergi sonrası 5000 yaptılar.

Meizu 4500 ve aşağısı yapacak bence

Adem Saraç

Çiçeği burnunda
Bugün redmi k20 pro tanıtıldı ve şahsen fiyatına göre özellikleri,tasarımı pop up kamerası beni benden aldı üstüne üstlük 375 dolar gibi bir fiyattan çıktı 6 / 128 Lik modeli . Başka takip eden arkadaş var mı ? Merak ettiğim şey meizu 16s mi yoksa redmi k20 pro mu daha iyi tercih olur . Arada ciddi fiyat farkı olacak gibi duruyor . Redmi k20 pro 3500 altına satılırsa piyasayı sallar gibime geliyor . Sizler ne düşünüyorsunuz yorumları bekliyorum saygılar...

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Bugün redmi k20 pro tanıtıldı ve şahsen fiyatına göre özellikleri,tasarımı pop up kamerası beni benden aldı üstüne üstlük 375 dolar gibi bir fiyattan çıktı 6 / 128 Lik modeli . Başka takip eden arkadaş var mı ? Merak ettiğim şey meizu 16s mi yoksa redmi k20 pro mu daha iyi tercih olur . Arada ciddi fiyat farkı olacak gibi duruyor . Redmi k20 pro 3500 altına satılırsa piyasayı sallar gibime geliyor . Sizler ne düşünüyorsunuz yorumları bekliyorum saygılar...
Pocophone ve Redmi serisi, Mi serisinin altında daha uygun fiyatlı ve daha az başarılı modeller Xiaomi tarafında en iyi cihaz Mi9 ailesi, Redmi K20 Pro veya Pocophone F2 tüketicinin gözünü boyamak için üretilmiş algı politikası ve reklam kapasitesi yüksek modeller. Çoğu kullanıcı cihaz alırken, Aynı segmentteki diğer rakibini deneyimleyemediği için kendi satın aldığını en doğru model addediyor. Halbuki durum böyle değil. Xiaomi Mi9, Redmi ve Pocophone amiral gemilerinden çok daha iyi ve premium. Meizu 16s ise bir konu hariç her konuda bu cihazlardan daha çok daha iyi. Tek eksiği android güncellemesi. K20 Pro da kesinlikle alanı memnun eder diğer rakiplerini görmediyse

Bütçenizi düşük tutup K20 Pro almak yerine, Aynı fiyata Meizu 16Xs almanızı tavsiye ederim. İşlemci gücünden ve güncellemeden kaybeder. Malzeme dayanıklılık ses kamera EKRAN gibi noktalardan kazanır daha keyifli bir cihaz kullanmış olursunuz. Şuan da UFS nand ve SD712 ve üzeri kullanan çoğu cihaz hız konusunda çok iyi

500dolar altında en alınası 2 cihaz Meizu 16s ve Asus Zenfone 6

400dolar altında

Meizu 16Xs, Realme X Pro, Redmi K20 Pro bunlardan birini seçebilirsiniz. Realme umarım fiyat ve özelliği doğru tutturur. Meizu malzeme kalitesiyle, Redmi ise güncellemeyle öne çıkıyor.

Ben şuan OnePlus 6T kullanıyorum. SIRF ADI VAR TADI YOK. Güncelleme veriyor evet android güncelliyor içindeki android yapısı o kadar boş ki hızlı vermiş vermemiş çok birşey ifade etmiyor. Özellik donanım ses malzeme ekran kamera diyince 16th bu cihazı ezip geçiyor. Ama bakarsanız adı olduğu için 6T 800tl daha pahalı 16th den, ben kafa kafaya takasla aldım diğer türlü çoğu konuda eksik olduğu almadan önce belliydi zaten.

OxygenOs en boş ve eksik arayüzlerin başında geliyor hatta 1. sırada geliyor.

MIUI Flyme Color ve Funtouch OS ise gayet keyifli bunlardan en donanımları MIUI ve Flyme. Meizu güncelleme konusunda agresif olmadığı için 1. sıraya MIUI koyabiliriz sevmesem ve eksik görsem bile.