Batarya Sorunu.

xxalperxxx

Çiçeği burnunda
Herkese Selam,
Uzun sureden beridir kullanmis oldugum mx4 cihazimda son 1 yildir ciddi batarya sorunlari yasamaktayim.Sorunlar sunlar:

1.Sarj seviyesi %40 civarlarinda iken youtube da video izledigim sirada biri arayinca cihaz kapaniyor.

2.%20 %15 ten sonra ani %1 e sarj dususu.

3.%30 seviyesinde telefonun az sarj kaldi uyarisi calarken telefonun ani kapanmasi.

4.%20 %15 %10 seviyelerinde flasi
yaktigimda isigin pirpir etmesi.

5.Bazen tam parlaklikta ve son ses video izlerken sarj %70 lerdeyken aniden kapanma.

6.Dusuk sarj seviyelerinde youtube video acarken cihazin kapanip sonra %7 ile %1 den baslamasi.

Akliniza gelecek her bataryayi denedim.Cinden LOSONCOER, NoHON,AZK,TY markalarini ulkemizden ise birkac marka batarya taktim ve alayi ayni durumlari gosterdi.Bu konu hakkinda bir bilgisi olup yardim edebilecek birilerini bulmayi umit ediyorum.Bu isin bir caresi varsa ne ala yoksa da yapacak bir sey yok.Yardimlarinizi bekliyorum.

FatihAksoy

Bugün Nasılsın !
Yönetici
Merhabalar,

Bu Batarya durumu gerçekten üzücü bir durum, ben de bu sorunlar baş gösterdi.. Hem ziyaret hem ticaret ayağına İstanbul'da bir arkadaşım bu tür elektronik vs. gibi cihazların satıldığı bir yer de temsilci sağolsun değiştirdi 1 yıl olacak 10 Şubatta herhangi bir sorun yaşamadım.
Markasına dair bir fikrim yok..

Ondan aldığım ilk bataryanın görselleri şöyle (takmayı başaramadığım için kaldı ama yanına gidince kendisi yaptı :) ):

xxalperxxx

Çiçeği burnunda
bu Mx4Pro bataryasi.Mx4 te BT40 batarya var ve alayi problemli.Bununla yasamayi ogrendim.Telefon tas halende akici halde calisiyor.Sirf bu sorundan dolayi 16th ye gectim.Yoksa daha cok kullanirdim mx4`u.Ayni sorundan muzdarip olan arkadaslar varsa onlara da tercuman oldum en azindan.