Cihazınızda karşılaştığınız çeviri hatalarını burada raporlayın!

isikmuhamm

HSR Servis Türkiye
Yönetici
Arkadaşlar merhaba,
Bu konu sabit kalmak kaydıyla Flyme sisteminde karşılaştığınız Çeviri hatalarını raporlayabilmeniz adına açıldı.

Lütfen çekinmeden bulabildiğiniz bütün problemleri paylaşın. Bunları şirkete toplu şekilde göndereceğiz.

• Hata raporunda hatalı çevirilen yeri işaretleyip
  • Olması gereken çeviriyi yazıp
  • Flyme sürümünü ve cihaz modelinizi belirterek bildirim yapınız.
Buna uymayan bildirimler dikkate alınmayacaktır.

Canyash

Merhaba, dünya!
Hatalı çevrilen çok var..bir de hiç çevrilmeyen yani ingilizce kalan yerler var..vakit buldukça yazarım

engindinc

Çiçeği burnunda
Rehberde "kişileri ara" kısmına yazılan Türkçe karakter içeren isim ve soyisimler bulunamıyor. Örneğin "çağrı" isminde kişiyi aramak için "cagri" yazarak arama yapmak gerekiyor
Cihaz: Meizu 16th Model: M882H Yapı Numarası: Flyme 7.1.1.0G

Canyash

Merhaba, dünya!
Rehberde "kişileri ara" kısmına yazılan Türkçe karakter içeren isim ve soyisimler bulunamıyor. Örneğin "çağrı" isminde kişiyi aramak için "cagri" yazarak arama yapmak gerekiyor
Cihaz: Meizu 16th Model: M882H Yapı Numarası: Flyme 7.1.1.0G
Bu hata benim bildiğim kadarıyla yıllardır demeyim ama sanki 2 yıldır var ve bütün meizu telefonlarda yaşanan sıkıntı..

guvenckenan

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar merhaba,
Bu konu sabit kalmak kaydıyla Flyme sisteminde karşılaştığınız Çeviri hatalarını raporlayabilmeniz adına açıldı.

Lütfen çekinmeden bulabildiğiniz bütün problemleri paylaşın. Bunları şirkete toplu şekilde göndereceğiz.

• Hata raporunda hatalı çevirilen yeri işaretleyip
  • Olması gereken çeviriyi yazıp
  • Flyme sürümünü ve cihaz modelinizi belirterek bildirim yapınız.
Buna uymayan bildirimler dikkate alınmayacaktır.
Merhaba. Mx6 kullanıyorum. Fly me 7.0.0.0 g yüklü. Watsapp, instagram gibi uyvulamalardan çoğu zaman bildirim alamıyorum. Uygulamanın içine girince görebiliyorum. Isınınca alt bölümde ekran kararıyoe ve domunmatik çalışmıyor.