En İyi Fotoğraf Çekimi ve Video Paketi Hangi Akıllı Telefonda?

Fth.acr

Çiçeği burnunda
Güzel bir yazı olmuş fakat listede bir eksik var. Uzun yıllardan beri HTC kullanan birisi olarak bu listede kesinlikle HTC olmalı düşük ışıkta ve genel anlamda en iyi kameraya sahip telefon bence. İsterseniz örnek fotoğraflar atabilirim HTC ile çekilen.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Güzel bir yazı olmuş fakat listede bir eksik var. Uzun yıllardan beri HTC kullanan birisi olarak bu listede kesinlikle HTC olmalı düşük ışıkta ve genel anlamda en iyi kameraya sahip telefon bence. İsterseniz örnek fotoğraflar atabilirim HTC ile çekilen.
HTC nin bu listeye girmesi İMKANSIZ,

@rezancakmak hala U12+ kullanıyor.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Selamun Aleyküm Arkadaşlar, Forumun hostinginin Dolmaması adına ve topluca tüm fotoğraflarımızı görebileceğimiz bir platform olması için Flickr hesabı açıp

https://www.flickr.com Hesap Açmak ücretsiz ve ücretsiz olarak 1000 fotoğraf paylaşım Hakkı veriyor.

Google Play Store Uygulama Adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yahoo.mobile.client.android.flickr&hl=tr

Flickr Meizu Fotoğraf Paylaşım Grubumuz

https://www.flickr.com/groups/14662023@N22/?added=1

Burada çektiğimiz Meizu Fotoğraflarını paylaşarak markanın globalde tanınmasına da az da olsa vesile olmuş oluruz. :)

Bayalaettin

Çiçeği burnunda
Tamamdır.. Ben zaten Pentax Canon ve sigma slr ile çektiğim fotoğrafları Flickr da yayınlarım senelerdir..Bu dan sonra meizu ları da yayınlarım..

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Tamamdır.. Ben zaten Pentax Canon ve sigma slr ile çektiğim fotoğrafları Flickr da yayınlarım senelerdir..Bu dan sonra meizu ları da yayınlarım..
Şuan ne var hocam slr/dslr olarak elinizde sigma ve pentaxı çok severim çok kaliteli f/p ürünleri vardı. Sağolun hocam :) Forumda olduğunuz için mutluyuz. MaşaAllah cihazınızı çok sevmişsiniz Allah nazar değdirmesin amin. :)

Bayalaettin

Çiçeği burnunda
Şu an elimde Pentax k30 var lens Pentax af18 270 mm lens var. Uzun seneler Pentax kullandım pentaxturkey in müdavimlerindendim.. Halen görüşürüz eski dostlarla..

Sigma dp3 merrill 50mmf2.8 makinam var. Bu cihaza adeta aşığım.. Orta format tadında acaip detay buluyorum. Tiff 64bit fotoğraf larla 100mb boyutlu fotoğraf lar çekerim.. Umrede bir seferinde çekim yaptım ışığı ve ortamı iyi bulunca binlerce insanı tek tek seçebilirsiniz fotoğrafta..Bu cihazda vizör yok çok basit bir makina video kalitesi zayıf flaş yok ama çok iyi deyay veriyor..

Canon eos 5d mark3 makina var yanında af 18 135 f2. 8 geniş açı ve sigma 120 300mm f2.8 hsm apo lens var bununla beraber 1.4 converter ile çekilen fotoğraflar yüzde 40 daha büyür...

Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum bu uğurda harcanan zaman ve para bence fuzuli değil.. Çok iyi fotoğrafçı arkadşalarım var bana çok yardımları oluyor.. Pentax makinalar gerçekten diğer cihazlardan 1 adım değil 5 adım önde..
Şimdilik bu kadar hepinize hayırlı akşamlar mutlu günler dilerim.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Şu an elimde Pentax k30 var lens Pentax af18 270 mm lens var. Uzun seneler Pentax kullandım pentaxturkey in müdavimlerindendim.. Halen görüşürüz eski dostlarla..

Sigma dp3 merrill 50mmf2.8 makinam var. Bu cihaza adeta aşığım.. Orta format tadında acaip detay buluyorum. Tiff 64bit fotoğraf larla 100mb boyutlu fotoğraf lar çekerim.. Umrede bir seferinde çekim yaptım ışığı ve ortamı iyi bulunca binlerce insanı tek tek seçebilirsiniz fotoğrafta..Bu cihazda vizör yok çok basit bir makina video kalitesi zayıf flaş yok ama çok iyi deyay veriyor..

Canon eos 5d mark3 makina var yanında af 18 135 f2. 8 geniş açı ve sigma 120 300mm f2.8 hsm apo lens var bununla beraber 1.4 converter ile çekilen fotoğraflar yüzde 40 daha büyür...

Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum bu uğurda harcanan zaman ve para bence fuzuli değil.. Çok iyi fotoğrafçı arkadşalarım var bana çok yardımları oluyor.. Pentax makinalar gerçekten diğer cihazlardan 1 adım değil 5 adım önde..
Şimdilik bu kadar hepinize hayırlı akşamlar mutlu günler dilerim.
Hayırlı Akşamlar hocam :) İlerleyen dönemde Fotoğrafçılık alanınada sağlam giriş yapmayı düşünüyorum şartlar olgunlaşırsa