En İyi Fotoğraf Çekimi ve Video Paketi Hangi Akıllı Telefonda?

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Hocam biraz baktım da site çok efektli cıvıl cıvıl. Ben dümdüz çektiğim gibi atsam uyar mı? Efekt düzenlemeyle vs pek uğraşmayı bilmiyorum
Tabi ki hocam zaten esasen istediklerimiz efektsiz saf görüntü olanlar, maksat insanlar cihazların çekim kalitesini görsün :) Flickr dünyanın en popüler fotoğrafçılık ağıdır desem abartmış olmam. İnstagram gibi günlük kullanıcı kitlesine hitap eden siteler revaçta olunca geri planda kalsada Fotoğrafçılık diyince ilk akla gelen sitelerdendir. :)

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Çünkü kötü :) cihazları kullanan arkadaşlarımız var bu cihazlarla kıyaslanacak cihaz değil. Size gidipte donanım kıyası yapacak değilim çünkü aynı sensörü kullanıp apayrı sonuç veren sayısız cihaz var. YAZILIM da bitiyor iş ve HTC realite olarak rakiplerinden bariz geride özellikle düşük ışıkta müthiş kumlanma yapıyor. Sizin sandığınız gibi bir cihaz değil zanlarla konuşmuyoruz burada

Fth.acr

Çiçeği burnunda
Çünkü kötü :) cihazları kullanan arkadaşlarımız var bu cihazlarla kıyaslanacak cihaz değil. Size gidipte donanım kıyası yapacak değilim çünkü aynı sensörü kullanıp apayrı sonuç veren sayısız cihaz var. YAZILIM da bitiyor iş ve HTC realite olarak rakiplerinden bariz geride özellikle düşük ışıkta müthiş kumlanma yapıyor. Sizin sandığınız gibi bir cihaz değil zanlarla konuşmuyoruz burada
Ben uzun yıllar kullandığım ve tecrübe ettiğim için söyledim.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Ben uzun yıllar kullandığım ve tecrübe ettiğim için söyledim.
Ben m7 m8 m9 kullandım benzer dönemlerde z ve z2 kullandım. hatta z2 ile m9 u beraber kullandım. Sony daha iyiydi. U11 ve U12+ ailesi Yukarıdaki cihazlara göre zayıf. U12+ ile herhangi birini kıyaslasaydınız görürdünüz.

Fth.acr

Çiçeği burnunda
Ben m7 m8 m9 kullandım benzer dönemlerde z ve z2 kullandım. hatta z2 ile m9 u beraber kullandım. Sony daha iyiydi. U11 ve U12+ ailesi Yukarıdaki cihazlara göre zayıf. U12+ ile herhangi birini kıyaslasaydınız görürdünüz.
Herkesin kullanım tecrübesi ayrı tabi ben kullandığım süre boyunca memnundum. Profesyonel bir fotoğrafçı olarak.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Herkesin kullanım tecrübesi ayrı tabi ben kullandığım süre boyunca memnundum. Profesyonel bir fotoğrafçı olarak.
Sadece fotoğraf çekmiyoruz hocam, bu işin video kısmı var ayrıca düşük ışık performansı iyi değildi. Htc ve Lg nin öteden beri raw desteklemesi avantajdı.