ROM FLYME 5 - FLYME 6 - FLYME 7 SÜRÜMLERİ

kutaykhan_

Çiçeği burnunda
Garanti dışı kalmaz ve dil tamamen Türkçe. Burası resmi forumun resmi Flyme sürümleri bölümü burada garanti dışı kalacağınız bir bölüm yok olursa başlıkta belirtilir.
Flyme kendi sitesinde neden 7 sürümü yok peki sormamın asıl nedenlerinden biriside açıkçası bu ve bu sürüm stabil mi sorunşarısorunları var mı?

roosphx

Yönetici
Yönetici
Flyme kendi sitesinde neden 7 sürümü yok peki sormamın asıl nedenlerinden biriside açıkçası bu ve bu sürüm stabil mi sorunşarısorunları var mı?
Bu sürüm yanında da belirtildiği gibi BETA sürümü. Sadece belli kullanıcılara açık fakat global sürüm olduğu için forumumuzda paylaştık. Beta olduğu için hatalar olabilir fakat olmayabilir de deneyip göreceksiniz. Hata varsa eski sürüme geri dönersiniz. Flyme sitesinde sadece stable güncellemeler paylaşılır ve dikkat ederseniz benim paylaştığım link resmi www.flymeos.com linki

kutaykhan_

Çiçeği burnunda
Bu sürüm yanında da belirtildiği gibi BETA sürümü. Sadece belli kullanıcılara açık fakat global sürüm olduğu için forumumuzda paylaştık. Beta olduğu için hatalar olabilir fakat olmayabilir de deneyip göreceksiniz. Hata varsa eski sürüme geri dönersiniz. Flyme sitesinde sadece stable güncellemeler paylaşılır ve dikkat ederseniz benim paylaştığım link resmi www.flymeos.com linki
kurulumu nasıl yapıcam peki?
Öncekileri indirip telefon ana dizinde üstüne tıklayarak yapmıştım aynı mı?

esevimli

Çiçeği burnunda
Telefonla gelen sürüm 5.2.13.2G..

Ancak hoş olmayan şeyler var..
1.sini biliyorsunuz zaten kilit ekran kaldırımı (kilit ekran menüsünü bulup -kilit ekran yok- işaretini koyamadım)
2.si telefonun genel renk düzeninde kırmızı ve yeşil yok..renk sıcaklığı ayarlarını denedim, olmuyor..kırmızılar kahverengi, yeşiller sarıya yaklaşan açık yeşil..
3. sü bir kontrastlı yazı karakteri var ki kurtulamıyorum..hem uygulamalarda hem ayarlarda çıkıyor.... ekran bölümünde yazı büyük küçüklüğü ile de gitmiyor..benzer bir fontu dosya olarak ekliyorum. bunlar tema değişimi ile mi ilgili?

nerdeyse telefondan soğuyacağım.

şimdi ROT değiştirsem bu sorunlar çözülür mü?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

roosphx

Yönetici
Yönetici
Telefonla gelen sürüm 5.2.13.2G..

Ancak hoş olmayan şeyler var..
1.sini biliyorsunuz zaten kilit ekran kaldırımı (kilit ekran menüsünü bulup -kilit ekran yok- işaretini koyamadım)
2.si telefonun genel renk düzeninde kırmızı ve yeşil yok..renk sıcaklığı ayarlarını denedim, olmuyor..kırmızılar kahverengi, yeşiller sarıya yaklaşan açık yeşil..
3. sü bir kontrastlı yazı karakteri var ki kurtulamıyorum..hem uygulamalarda hem ayarlarda çıkıyor.... ekran bölümünde yazı büyük küçüklüğü ile de gitmiyor..benzer bir fontu dosya olarak ekliyorum. bunlar tema değişimi ile mi ilgili?

nerdeyse telefondan soğuyacağım.

şimdi ROT değiştirsem bu sorunlar çözülür mü?
Sürümünü en son sürüme güncelle düzelir

esevimli

Çiçeği burnunda
teşekkürler cevap için ama ayrıntılı cevap vermeyi pek tercih etmiyorsunuz..
biz kendi bilgimizle nasıl root atacağız, sanırım yazılım yüklemek oluyor.

m5s telefondan buraya gelip istediğimiz
sürümü download mı diyeceğiz..
öncesinde ve sonrasında yapmamız gerek şeyler var mı..
resimler dosyalar ve rehber için yedek gerekiyor mu?

ayrıca son sürümden kast edilen beta sürümü mü?

roosphx

Yönetici
Yönetici
teşekkürler cevap için ama ayrıntılı cevap vermeyi pek tercih etmiyorsunuz..
biz kendi bilgimizle nasıl root atacağız, sanırım yazılım yüklemek oluyor.

m5s telefondan buraya gelip istediğimiz
sürümü download mı diyeceğiz..
öncesinde ve sonrasında yapmamız gerek şeyler var mı..
resimler dosyalar ve rehber için yedek gerekiyor mu?

ayrıca son sürümden kast edilen beta sürümü mü?
https://meizuturkiye.org/forums/flyme-ipuclari-anlatimlar.88/

Burada her şey var olmayan şeyi de sorabilirsiniz

omerkaragoz

Çiçeği burnunda