Flyme 7.3.0.0 (A) 4K video örneği

FatihAksoy

Bugün Nasılsın !
Yönetici
Son düzenleme:

FatihAksoy

Bugün Nasılsın !
Yönetici
Geldi Göremezsiniz hocam 72.0.0A kullanan cihazlara OTA üzerinden katılım sağlandıktan sonra verildi. Ota'dan geliyor elimde update olsa paylaşırdım :/

Burak2207

Merhaba, dünya!
Geldi Göremezsiniz hocam 72.0.0A kullanan cihazlara OTA üzerinden katılım sağlandıktan sonra verildi. Ota'dan geliyor elimde update olsa paylaşırdım :/[/QUOTE
Hocam ben Çin romunu rootlu kullandığımdan otaya giremiyorum. Çin stabil 7.2.0.0A begenmemistim zaten beta daha iyi gelmişti. Hemen betaya geçmiştim.
Flyme.cn sitesinde ne zaman yayınlanır acaba bir bilginiz varmi veya bulabileceğim yerleri. Teşekkürler hocam cevabın için bu arada..

FatihAksoy

Bugün Nasılsın !
Yönetici
Hocam ben Çin romunu rootlu kullandığımdan otaya giremiyorum. Çin stabil 7.2.0.0A begenmemistim zaten beta daha iyi gelmişti. Hemen betaya geçmiştim.
Flyme.cn sitesinde ne zaman yayınlanır acaba bir bilginiz varmi veya bulabileceğim yerleri. Teşekkürler hocam cevabın için bu arada..
> Şuan gizli betada ve halihazırda sorunlu bir sürüm, tamamen bir fix dalgasından sonra yayınlanır. Ama takvim konusunda emin değilim.