Flyme 8 Global ve Meizu X8 & Note 8 Android 10 İptali !

Arkadaşlar Flyme 8 tanıtılalı 1 yıl oldu ve Globale dair hiçbir açıklama yapılmadı evet firma Android 10 u daily de oturtmaya çalışıyor ama X8 ve Note 8 için Android 10 iptal edilmiş durumda Vermiş olduğum linkten konu açıp baskı yapalım
https://bbs.meizu.cn/ artık bir açıklama yapmalı bu firma yazıktır ya @FatihAksoy her ay rapor iletiyor ama açıklama yok @blackrow67 türkçeleştirme ws yaptı hala utanmadılar artık custom romlara geçiyoruz ya

https://bbs.meizu.cn/ bu siteye bunları yazarak konu açalım:

Konu Başlığı: Flyme 8 Global 与 Android 10取消

Konu: Flyme 8 Global是未来吗?推出一年后

不要为魅族X8和Note 8取消Android 10!

发表声明!

Umudu kestim şahsen bu markadan ilk ve son telefonum oldu ciddiyetsiz firmayla işim olmaz vericeği güncellemeyi iptal ediyolar şaka gibi
Meizu 16th kullanıyorum, tamam hiçbir güncelleme vermiyorlar ama hiç yoksa ekran, tasarım, ses, işlemci, gpu, kamera ve diğer bağlantı ve servis özellikleri olarak üst segmentte kullanım sunuyor. Tam bir f/p telefonu. Aynı fiyata neredeyse tüm markalar orta-alt segment üretiyor. Tamam bu telefonu belki ilerde satamam ama, bataryası mı öldü, değiştirip iki sene daha kullanırım, satamam ama en azından kullanırım. Bana göre önemli olan üreticilerin dönem dönem ürettikleri tam f/p modelleri yakalamak.

Son düzenleme:
Meizu 16th kullanıyorum, tamam hiçbir güncelleme vermiyorlar ama hiç yoksa ekran, tasarım, ses, işlemci, gpu, kamera ve diğer bağlantı ve servis özellikleri olarak üst segmentte kullanım sunuyor. Tam bir f/p telefonu. Aynı fiyata neredeyse tüm markalar orta-alt segment üretiyor. Tamam bu telefonu belki ilerde satamam ama, bataryası mı öldü, değiştirip iki sene daha kullanırım, satamam ama en azından kullanırım. Bana göre önemli olan üreticilerin dönem dönem ürettikleri tam f/p modelleri yakalamak.
Güncelleme benimde umurumda değil evet telefonları kaliteli ama güncelleme alacak diye duyurup güncellemeyi iptal etmeleri tam bir saçmalık böyle büyük firma olamazlar ve olamayacaklarda huawei yi türkiyede doğru dürüst kimse bilmezken alıp herkese tavsiye etmiştim dünya markası oldu ama meizu dan hiçbirşey olmaz onlar için herşey sadece çin den ibaret globale önem vermiyorlar bana önem vermeyene bende önem vermem bukadar basit..

Telefonları tam fp ama abi hiçmi önemsemezler Çin sürüme adamlar Flyme 8 vereli 1 yıl oldu hala Globale eski modelleri sunuyor tabi global Flyme 8 yok yeni modelleri veremezler 😕

Bir yıldır Note 8 kullanıyorum. İlk Meizu telefonum. Bana bir ders oldu. Bir daha bilmediğim marka telefon alırsam (ki sanmıyorum) güncelleme alıyor mu diye değil piyasada custom romu var mı diye bakıcam. En azından firma sıkıntılı çıkarsa custom rom yüklerim.