Flyme 9 ?

burdayım

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar sanırım flyme 9 16xs gelme ihtimali yok gibi , lakin flyme 8 ve android 10 olarak global versiyon gelme ihtimali var mı ?

Fortune1905

Çiçeği burnunda
Flyme 9 gelmeyecek. Ama sanirim flyme 8 android 10 da gelmez büyük ihtimal. Verdikleri hangi sözleri yerine getirdiler ki?

burdayım

Çiçeği burnunda
İnsanlara vericek miş gibi davranıp umut verip vermemek , kendi adıma şaşırmadım , modellerini beyensemde günümüz teknoloji zamanı güvenlik güncellemesini bile vermeyi yada bug ları düzeltmeyi hiç düşünmedikleri aşikar. Benim android de ilk telefonumdu meizu sanırım son olacak satış sonrası tüketiçiyi destek vermeyen firmaların satışına izin verilmemeli kaldı ki garanti bile minumum 2 yıldır ürünün güvenlik seceneğin de sanırım güvenlik kısmı garanti dışı .
Elvada Meizu.

Fortune1905

Çiçeği burnunda
Stable sürüm verecek diye f8 android 10 daily sürüm yükledim. Bir de baktik f9 dan cikarmislar 16xs. Simdi bu surumde takili kaldim. F8 android 9 a donemiyorum. Var mi bunun bir caresi.

Ayrıca 16XS e niye Android 10 verdiler stabil A10 verirlerse helal olsun tabi Firma sadece üst modellere güncelleme vericek amiral gemilerine yani önceden Android yerine Flyme güncellemesi veriyordu anladılarki beceremiyoruz Android vermeyi denediler onuda yarım yamalak veriyorlar muhteşem bir firma Realme 3 Pro (SD 710) miss ler gibi ColorOs güncellemesi aldı Meizu ilk ve son telefonumdu Allahtan bl açıp custom rom atabiliyorum onu da Doğukana borçluyuz

burdayım

Çiçeği burnunda
Evet glabol vericez demediler ama vermiycez de demediler. Dolayısıyla insanlar çin sürümü demeden indirdi kurdu ve forumlarda geri bildirim yaptı. farkında olmadan herkes sürümü destekledi, yada global gelir umuduyla kurdu.
Sonuç Hüzran.
Özetle benim bu konuyu açarken söylemek istediğim global gelmesi değil di. Sadece sattıkları telefonun bug larını düzeltip birde güvenlik güncelleştirmelerini vermeleri gerekir demek istemiştim ve zorunda olduklarını düşünüyorum. Şu an alsalar telefonu geri verip paramı isterim.
O kadar Soğudum.
Bir daha Meizu mu asla.