Geri Tuşu Çalışmıyor.

kutaykhan_

Çiçeği burnunda
Geri tuşu çalışmıyor, restart yaptıktan 5 dk sonra çalışmamaya başlıyor ve instagram vs. bazı uygulamalar a.ılmıyor donup kalıyor. parmak izide çalışmıyor 5dk dan sonra ne yapmam gerekiyor?
baştan rom yükledim sürüm düşürdüm olmadı yinede bana yardımcı olabilecek var mı?

FatihAksoy

Yorgun :/
Yönetici
Geri tuşu çalışmıyor, restart yaptıktan 5 dk sonra çalışmamaya başlıyor ve instagram vs. bazı uygulamalar a.ılmıyor donup kalıyor. parmak izide çalışmıyor 5dk dan sonra ne yapmam gerekiyor?
baştan rom yükledim sürüm düşürdüm olmadı yinede bana yardımcı olabilecek var mı?
> hocam konuda ki bildirimizi yazdım da .. SİZ TEMİZ kurulum yapıyor musunuz..

(Video süresi TEMİZLEME için önemlidir... bu işlemi yapmadan yedeklerinizi Pc yada flaş belleğe alınız. İşlem Telefonun yerel diskini komple temizlemek içindir Hani şöyle düşünün Format atarken C diskini biçimlemek gibi..)

Süresi hazır iyice izleyin ve recovery kullanarak yine sürüm atınız. Flyme 7-8 10-20 fark etmiyor.

kutaykhan_

Çiçeği burnunda
> hocam konuda ki bildirimizi yazdım da .. SİZ TEMİZ kurulum yapıyor musunuz..

(Video süresi TEMİZLEME için önemlidir... bu işlemi yapmadan yedeklerinizi Pc yada flaş belleğe alınız. İşlem Telefonun yerel diskini komple temizlemek içindir Hani şöyle düşünün Format atarken C diskini biçimlemek gibi..)

Süresi hazır iyice izleyin ve recovery kullanarak yine sürüm atınız. Flyme 7-8 10-20 fark etmiyor.
Sorun Instagram uygulamasında sistemle çatıştığı için için çalışmıyor, sildiğim zaman stabil

metin_018

Çiçeği burnunda
Bendede aynı problem var İnstagramı kullanamıyorum geri tuşu ve dokunmatik çalısmıyor inş düzeltirler Instagram kullanamıyorum güncellemeden sonra yaptı diyorum ancak eski sürümlerde yüklenmiyor