GLOBAL VEYA CH TELEFONLAR

runordeadx

Çiçeği burnunda
ARKADAŞLAR NOTE 9 CİHAZIMIN MODEL NUMARASI M923Q DUR GLOBAL MI CHİN Mİ KODU NEDİR GLOBALİN BİLGİSİ OLAN YARDIMCI OLABİLİR Mİ ÇÜNKÜ GLOBAL DİYE ALDIM VE GLOBAL ROM ATILIR MI?

eP_362

Merhaba, dünya!
Global ROM'da Google servisleri var. Ayrıca Türkçe dahil, birçok dil var. Atılır ama bilen birisi yapması lazım. Forumda elbet yardım eden olur.

runordeadx

Çiçeği burnunda
Global ROM'da Google servisleri var. Ayrıca Türkçe dahil, birçok dil var. Atılır ama bilen birisi yapması lazım. Forumda elbet yardım eden olur.
Global rom atanı buldum da cihazın çin model oldugunu söylemedim ben alırken global rom diye aldım bana ne gibi sıkıntılar verir bu aydınlatırsanız sevinirim ona göre iade istiyebilirim

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Global rom atanı buldum da cihazın çin model oldugunu söylemedim ben alırken global rom diye aldım bana ne gibi sıkıntılar verir bu aydınlatırsanız sevinirim ona göre iade istiyebilirim
Size cihazı global ROM diye sattılarsa iade almayabilir ler çünkü dedikleri doğru, Global romlu çin cihazı satmışlar global model değil. Global modelin satış fiyatıda daha yüksek olur. BAND20 YOKTUR. GOOGLE PLAY SERTİFİKASI YOKTUR. Belirli Google play uygulamaları düzgün çalışmaz.