Google Kamera - SD845 ve SD710 için

braveheart

Merhaba, dünya!

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Ts Umut Koçak tan Alıntıdır

• Cihaz tanımını Google Pixel 3 XL yapın portre modu öyle çalışıyor.
• Ekstra modları arayüz için aktif edin.
• Video ayarları size kalsın zira en yükseğe alınca birde üstüne h265 kodlama açınca pil ve ısınma hat safaya çıkıyor.
• Her koşulda standart kameraya göre daha iyi ses kaydı alıyor, videonun ses detayı önemli ise kullanmak iyi olur.
Şu özellikler hariç tüm özellikleri çalışıyor.
– Ağır çekim çalışmıyor.
– Fotoğraf kabini çalışmıyor.
– 1080p 60fps modu çalışmıyor.
– HDR+ kapatılınca fotoğraf çekmiyor.

Hocam cihaz 2 aydan fazla oldu kullanıyorum düne kadar böylemsorun yoktu ve şahane portre çekiyordu atma mor çekme falan yoktu ilginç konu içinde söyleyen de olmadı ilk defa sizden duyuyorum okadar forumda falan dünde benim başıma geldi

oguzglr

Merhaba, dünya!
Hocam cihaz 2 aydan fazla oldu kullanıyorum düne kadar böylemsorun yoktu ve şahane portre çekiyordu atma mor çekme falan yoktu ilginç konu içinde söyleyen de olmadı ilk defa sizden duyuyorum okadar forumda falan dünde benim başıma geldi
Ben genelde kendi uygulamasını kullanıyorum. Kendi uygulaması 1080pde video çekerken yanlardan kırptığı için gcami yalnızca video çekerken ihtiyaç duyuyorum şimdi denedim bende sizinki gibi morluk yok fakat ışıkları çok kötü patlatıyor ve mesela ampülün çevresinden morumsu nokta nokta geçilmiş şekilde sunuyor. Benim için şuanlık Bi dezavantajı yok kullanmadığımdan.

babiesrar

Çiçeği burnunda
Bende de böyle mor pembe çekiyor gcam ön kamerada. Önde kendi uygulaması arkada gcam mi kullanıyor herkes? Eğer öyleyse ne anladık gcamdan? Gündüz berbat çekiyor sonuçta.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Bende de böyle mor pembe çekiyor gcam ön kamerada. Önde kendi uygulaması arkada gcam mi kullanıyor herkes? Eğer öyleyse ne anladık gcamdan? Gündüz berbat çekiyor sonuçta.
Düşük ışık performansını arttırmak için kullanıyoruz ZATEN google kamerayı GOOGLE kamera yapan NIGHT SIGHT