Soru Haziran Ayı İçin Bildirimleriniz

FatihAksoy

Bugün Nasılsın !
Yönetici
haziran.jpg
Selamlar HAYIRLI KANDİLLER Öncelikle...

Haziran Ayı raporunuz için Lütfen bu konu altında bildirimde bulunun ! Ayın 15-18'i ne kadar toplayıp 28'i gibi yollarım.. Neden mi ! İnterneti kapatacağım bitiyor 2 katı fatura ödeyecek lüksüm yok :/ Geri kalan 10 gün için mobilin netinden girmeye çalışacağım.

!Lütfen!
Model :
Sürüm :

Eklemeyeyi Unutmayın..

Teşekkürler...

Son düzenleme:

Thncay3545

Çiçeği burnunda
Meizu x8 7.1.7.1G surumu
1.şarj yüzdesi %30dan sonra deil surekli gorunmeli
2.telefon şarjda çok ısınıyor 45-50 dereceleri goruyor kılıfı çıkartıp şarj etmek zorunda kalıyorum telefon çok ısındıgı için 2-2.5 saatte doluyor(şarjda oynamıyorum)
3.kayan ekran görüntüsü alınabilmeli huaweilerdeki gibi
4.dokunmatik hassasiyeti gelistirilmeli özellikle pubg oynayarak test etsinler mümkünse :)
5.menü tamanen türkce olmalı
6.bazı uygulamaların arka planda veri kullanmasını kısıtlayabilmeliyiz ör.youtube arka plan verilerini yada instagram arka plan verilerini kapatabilmeliyiz gb yetmiyor
7.şimdi farkettim yazdıklarımın tümünü seç dediğimde kopyala-kes seçeneği çıkmıyor yukarıdan aşağı manuel olarak seçtiğimde çıkıyor
8.üstte yazdıklarım dikkate alınmalıdır :)
9.teşekkürler :)

cozef9

Çiçeği burnunda
MEİZU X8 7.1.7.1G
WHATSAP BİLDİRİM PANELİNDEN CEVAPLAMA HER ZAMAN YAPMIYOR.
TELEFON BAZEN KARARIYOR EKRANA GÖRÜNTÜ GELMİYOR. RESETLE AÇILIYOR.

FatihAksoy

Bugün Nasılsın !
Yönetici
Meizu x8 7.1.7.1G surumu
1.şarj yüzdesi %30dan sonra deil surekli gorunmeli
2.telefon şarjda çok ısınıyor 45-50 dereceleri goruyor kılıfı çıkartıp şarj etmek zorunda kalıyorum telefon çok ısındıgı için 2-2.5 saatte doluyor(şarjda oynamıyorum)
3.kayan ekran görüntüsü alınabilmeli huaweilerdeki gibi
4.dokunmatik hassasiyeti gelistirilmeli özellikle pubg oynayarak test etsinler mümkünse :)
5.menü tamanen türkce olmalı
6.bazı uygulamaların arka planda veri kullanmasını kısıtlayabilmeliyiz ör.youtube arka plan verilerini yada instagram arka plan verilerini kapatabilmeliyiz gb yetmiyor
7.şimdi farkettim yazdıklarımın tümünü seç dediğimde kopyala-kes seçeneği çıkmıyor yukarıdan aşağı manuel olarak seçtiğimde çıkıyor
8.üstte yazdıklarım dikkate alınmalıdır :)
9.teşekkürler :)

>

3 - Kayan ekran görüntüsü ! Yani ekranın altından aşağısına doğru kaydırarak ise o VAR :) (POWER ve SES AÇMA Tuşuna basılı tutun... Ekranda aşağı doğru ok belirir oradan alabilirsiniz ferman gibi :) )
6 - Güvenlik Uygulaması > Data Yazan menü içinde kısıtlama yapılabilir.

Diğerlerini iletirim Hocam :) 2 maddeyi deneyin

Aslan7

Merhaba, dünya!
16th 7.3 için
-WhatsApp bildirim çubuğundan yanitlama (tekrar oldu ama yazıyorum :))
-Uygulama açarken her zaman ya da tek sefer tuşu kayboldu. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi hiçbir şey gözükmüyor. Her seferinde seçmek gerekiyor.
S90603-20583875.jpg

Thncay3545

Çiçeği burnunda
>

3 - Kayan ekran görüntüsü ! Yani ekranın altından aşağısına doğru kaydırarak ise o VAR :) (POWER ve SES AÇMA Tuşuna basılı tutun... Ekranda aşağı doğru ok belirir oradan alabilirsiniz ferman gibi :) )
6 - Güvenlik Uygulaması > Data Yazan menü içinde kısıtlama yapılabilir.

Diğerlerini iletirim Hocam :) 2 maddeyi deneyin
Youtube yok o listede ?

Hakan Şankal

Çiçeği burnunda
Birde yüz tanıma için karanlıkta çalışa bilmesi için diğer modellerde oldugu gibi ekran parlaklığını otomatik olarak açarsa seVinirim meizu x8 için.

Son düzenleme:

Burak2207

Okumaya mı geldik?
Hocam bu ses panelini değiştirmek gibi bir şansları yok mu? Çok eski kaldı farklı bişeyler yapsalar güzel olur.
Kabaca bişeyler çizdim, hic olmadı ama biraz fikir oluşturur kafanızda 😅.
Evet utanmadan koyuyorum o resmi😃

Ekli dosyalar

Fatih hocam Google Arcore desteği için birşeyler yazarmısınız mümkünse meizu kanadına çok daha alt seviye cihazlarda bu destek varken 16th gibi bir canavarın bunları yapamaması üzücü şimdiden teşekkürler

OtterTheSamurai

Merhaba, dünya!
Hocam widevine L1 desteği için meizuya nasıl ulaşabiliriz? Hata raporlama konunuzdaki gibi hata raporları oluşturalım diyeceğim ama widevine l1 desteği olmaması bir hata sayılmaz gibi. Kalabalık şekilde meizuya e-mail vs ile ulaştırmak işe yarar mı sizce?

Netflixten sterio hoparlör ve fhd+ super amoled ekran ile film, dizi, belgesel vs izleyebilmek varken 540p gerçekten de insanın canını sıkıyor.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Hocam widevine L1 desteği için meizuya nasıl ulaşabiliriz? Hata raporlama konunuzdaki gibi hata raporları oluşturalım diyeceğim ama widevine l1 desteği olmaması bir hata sayılmaz gibi. Kalabalık şekilde meizuya e-mail vs ile ulaştırmak işe yarar mı sizce?

Netflixten sterio hoparlör ve fhd+ super amoled ekran ile film, dizi, belgesel vs izleyebilmek varken 540p gerçekten de insanın canını sıkıyor.
Buna 1000lerce kişi toplayıp herkes topluca meizuya posta atarsa dikkat edebilirler. Sanıyorum ki, 16s modelinde de WvL1 sertifikası olmayacak. Hatta 17 18 19 da bile olmyacak bu gidişle.