Haziran Ayınıda Bildirdim...

FatihAksoy

Bugün Nasılsın !
Yönetici

Merhabalar, Haziran ayında da oluşan olan sorunları ilettim. 1-2 gün sonra İnternet bağlantımın anlaşma süresi bittiğinden kapatacağım.. Belki yine uygun bir tarife bulursam açarım yeniden.

facebook, instagram, wp, Youtube vs.. Forumlardan bana ulaşan sorun bildiren yetmedi gözüme takılan her problemi yazdım....

Sorun bildirecekler yine yazsın. İnternet buldukça toplayıp iletmeyi Denerim.

Hakkınızı Helal Edin...

Merhabalar, Haziran ayında da oluşan olan sorunları ilettim. 1-2 gün sonra İnternet bağlantımın anlaşma süresi bittiğinden kapatacağım.. Belki yine uygun bir tarife bulursam açarım yeniden.

facebook, instagram, wp, Youtube vs.. Forumlardan bana ulaşan sorun bildiren yetmedi gözüme takılan her problemi yazdım....

Sorun bildirecekler yine yazsın. İnternet buldukça toplayıp iletmeyi Denerim.

Hakkınızı Helal Edin...
Hocam biliyorum bosa olacak sorumuz ama size zahmet guncelleme tarihlerini de sorar misiniz iyi geceler

cozef9

Çiçeği burnunda
Meiuzu x8 gereksiz uygulamaları devre dışı bırak hâlâ yok. Olması gerek. Artık xiaomi de bile direk kaldırabiliyorsun

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Meiuzu x8 gereksiz uygulamaları devre dışı bırak hâlâ yok. Olması gerek. Artık xiaomi de bile direk kaldırabiliyorsun
bende redmi note 7 vardı hiçbir google uygulaması kalkmıyor veya devre dışı bırakılmıyordu. BLOATWARE dediğimiz 3. parti yüklü gelen uygulama diyorsanız Meizu da zaten yok. Xiaomi de binbir çeşit reklam uygulaması ve abuk subuk uygulama var onu kaldırmana izin veriyor. Meizu da olmadığı için kaldırılmıyor. Google uygulamaları ve servisleri kalkıyorsa ya çin romu/eu rom kullanıyorsunuz ya da globale yeni gelmiş bu özellik