İki Farkli Meizu 16th Tek Hata

dr.mustafa

Çiçeği burnunda
Merhaba arkadaslar. Bir sure once 64gb olan 16th yi satip 128 lik aldim. İkisinde de ayni sorunu yasiyorum hala cozum bulabilmis degilim. Sorun su; whatsapptayken biriyle aktif sekilde konusurken karsidaki kisi online oldugu halde bazen offline gorunuyor. Bircok farkli kiside yasadim. Onlar da beni offline goruyor. Whatsappin en guncel surumunu kullaniyorum. Siz boyle bir sorun yasadiniz mi?

Canyash

Merhaba, dünya!
Yaşadığım bir sorun..benim için önemi yok ama karşıdaki kişiyle mesajlaşırken bir çevrimdışı oluyor bir içi oluyor..başka sorun yine biriyle mesajlaşırken adamın sayfası açık yani yazışıyorum ama üstte bildirim çubuğunda onun yazdıkları mesaj olarak geliyor okunmamış mesaj gibi..halbuki what'sapp açık ve o kişinin sayfasındayım

dr.mustafa

Çiçeği burnunda
Yaşadığım bir sorun..benim için önemi yok ama karşıdaki kişiyle mesajlaşırken bir çevrimdışı oluyor bir içi oluyor..başka sorun yine biriyle mesajlaşırken adamın sayfası açık yani yazışıyorum ama üstte bildirim çubuğunda onun yazdıkları mesaj olarak geliyor okunmamış mesaj gibi..halbuki what'sapp açık ve o kişinin sayfasındayım
Aynen hocam bu sorunu da yasiyorum. Whatsappta oldugum ve mesaji actigim halde bildirim gitmiyor. Elimle silmek zorunda kaliyorum. Bu cok onemli degil de Offline sekilde yazismak sinir bozucu.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Merhaba arkadaslar. Bir sure once 64gb olan 16th yi satip 128 lik aldim. İkisinde de ayni sorunu yasiyorum hala cozum bulabilmis degilim. Sorun su; whatsapptayken biriyle aktif sekilde konusurken karsidaki kisi online oldugu halde bazen offline gorunuyor. Bircok farkli kiside yasadim. Onlar da beni offline goruyor. Whatsappin en guncel surumunu kullaniyorum. Siz boyle bir sorun yasadiniz mi?
Hocam WhatsApp ayarlar uygulamalar tüm uygulamalar WhatsApp Arkaplan işlemleri "Arkaplan da çalıştırmaya izin ver" ve diğer tüm izinler açık olsun. Ayrıca hala olmazsa uygulamayı açtıktan sonra yan taraftan kaydırma hareketi yapıp görev yöneticisini çalıştırarak uygulamayı tutup aşağı çektiğiniz de kilit işareti çıkacak umarım sorununuz çözülmüştür.

blackcode_

Forum Delisi
Hocam bu sorunun çözümü forumda paylaşıldı. Konuyu okursanız sorununuz çözülecektir.