Lütfen yardım edin

BatuhanE

Çiçeği burnunda
Meizu note8 kullanıyorum WhatsApp kullanırken sohbetteyken mesaj bildirimi geliyor üstten bildirim baloncuğu çıkıyor ve bildirim sesi de geliyor yani WhatsApp tayken WhatsApp ta değilmişim gibi oluyor karşı taraf çevrim içi olduğumu ve yazdığımı görmüyor aynı şeklide bende karşı taraftakini görmüyorum mesajlaşırken mesaj gelmesi çok sinirime gitmeye başladı 1 senedir böyle kullanıyorum telefonum yazılımından olduğunu sanıyorum yazılımdan da anlamam telefonu bile güncellemedim bu telefon kendini güncellemiyor galiba bu konularda pek bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen birisi ya telefonu nasıl güncelleyeceğimi söylesin yada bu sorunu nasıl çözerim telefonu bim den aldım bu olay yüzünden aldığıma pişman oldum

CyberXTR

Okumaya mı geldik?
http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=129&type=1
Yukarıdaki linkten G ile biten son sürümü indir, telefonu kapatıp recovery modunda aç, tüm seçenekleri işaretle ve kurulumu başlat. Güncellemek bu kadar basit.
Güncellemeye başlamadan önce yedeğini al, ekran kilidini kaldır ve flyme üyeliği açıksa oturumu kapatmayı unutma. Günceleme yapınca tüm bilgilerin silinecek.

BatuhanE

Çiçeği burnunda

MstfPsl

Çiçeği burnunda
Ben de note 8 kullanıyorum. Aynı sorunu yaşadım bir keresinde ama reset attığımda düzeldi. Neden olduğu hakkında net bir fikrim yok ama tahminimce ayarlarla alakalıdır. Ayarlar -> Bildirim ve durum çubuğu -> Balon bildirimleri kısmını "KAPALI" hale getirip deneyebilir misiniz?

BatuhanE

Çiçeği burnunda
Bildirim le alakalı olduğunu sanmıyorum onları denedim ama wp içinde çevrimiçi olurken çevrimiçi olduğum gözükmüyor karşı tarafa bende karşı tarafın çevrimiçi olduğunu görmüyorum yazdığını felan da görmüyorum bı türlü düzeltemedim servise yollasam yaparlar mı acaba