M6T Aicy Glance

burakhi

Çiçeği burnunda
Merhaba, 2..3 gündür bir ugulamadan çıktığımda ve ya kilidi açtığımda ana sayfa geç geliyor fakat telefonun hızında bir sorun yok bazende aşağıdaki resimdeki "Aicy Glance" görünüp hemen kayboluyor. Daha önce hiç görmediğim bir uygulama

Hemen kapandığı için ne olduğunu anlamadım başka telden video çekip araştırdım Flym 8 ile ilgili bir uygulamaymış

Ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum telefonun bazı yazılım sorunları var neyse diyorum kullanıyorum yeni sorunlar çıkartıyor nereden çıktı bu Aicy Glance

Uygulama bölümünden kaldırdım bakalım neler olacak

Bu gürüntüyüde video edit programı ile alabildim açıldığı gibi kapanıyor bir ayarı kısa yoluda yok

vlcsnap-2020-09-05-22h34m27s304.jpg

CyberXTR

Merhaba, dünya!
Normalde size görünüp kaçmaması lazım ama :D Aicy Meizu'nun yeni asistanı Çince "Hey Aicy" diyecekler filan. Glance da bir parçası, bir göz ucuyla baktığınızda aradığınız her şeyi tek ekrana toplamak için yapılmış.

burakhi

Çiçeği burnunda
Meizunun iznim olmadan bir şeyler yüklemesini nasıl engellerim oto güncellemeleri kapattım başka ne yapılabilir

Aicy kaldırdım ikonların geç gelme sorunu çözüldü

CyberXTR

Merhaba, dünya!
Meizu genelde kendi kendine yeni şeyler yüklemez ama Flyme ile ilgili herşeyi silsen dahi Meizu uygulamaları kendini güncelleyebiliyor. Aslında isteseler baştan hepsini kurabilirler imkanları var :D Benim başlattığım Flyme uygulamaları silme konusu var bakabilirsin oraya.

suatcagdas

Okumaya mı geldik?
Meizunun iznim olmadan bir şeyler yüklemesini nasıl engellerim oto güncellemeleri kapattım başka ne yapılabilir

Aicy kaldırdım ikonların geç gelme sorunu çözüldü
adbtool ile flyme.update olayını kaldırın, birde cyber arkadaşın konusunu inceleyin, gereksiz-fazlalık şeyleri kaldırinca cihaz daha iyi çalışıyor.