Meizu 16 (16X) Ana Konu & Kullanıcıları Kulübü

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
merhabalar. ben de bugün itibariyle meizu 16 almak amacıyla foruma katılmış bulunuyorum. en kısa zamanda almayı planlıyorum. telefonun kamerası ve inceliği ve ekranına göre kasanın küçüklüğünden dolayı bu telefonu düşünüyorum. fotograf / video çekiminde veya başka herhangi bir sorun yaşayan oldu mu? örnek bir kaç fotograf çekip bir yere yükleyebilecek varsa sevinirim. teşekkürler şimdiden
HardwarePlus incelemesine bakabilirsiniz hocam Fotoğraf konusunda şüpheniz olmasın ancak video kayıt sırasındaki ses kalitesi kötü

osamanos

Çiçeği burnunda
Hocam Meizu 16th ile çekilmiş fotoğraf forumda paylaşıldı daha önce . 16 ild çekilmiş fotoğrad arıyorsanız yeni alan arkadaşların paylaşması lazım.
HardwarePlus incelemesine bakabilirsiniz hocam Fotoğraf konusunda şüpheniz olmasın ancak video kayıt sırasındaki ses kalitesi kötü
cevaplar için teşekkürler. meizu 16th konusunda bir arkadaşın değişik platformalarda paylaştığı fotoğrafları buldum. bilgisayara orjinal hallerini indirdim. fotoğraf kalitesi çok iyi. yalnız fotoğrafa yaklaştırıp bakınca bütün detaylar kayboluyor. yaklaştırınca biraz yapay gibi duruyor.

Hocam
cevaplar için teşekkürler. meizu 16th konusunda bir arkadaşın değişik platformalarda paylaştığı fotoğrafları buldum. bilgisayara orjinal hallerini indirdim. fotoğraf kalitesi çok iyi. yalnız fotoğrafa yaklaştırıp bakınca bütün detaylar kayboluyor. yaklaştırınca biraz yapay gibi duruyor.
Hocam belki düşük çözünürlükle çekilmiştir fotoğraflar bilgisayarda zoom yapınca megapiksel düşükse detaylar kaybolur. 16th konusunda fotoğraf paylaşmıştım bir de onlara göz gezdirin.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Yazılımla alakalı olabilir mi acaba? Mikrofonlarını ben de beğenmedim.
tamamen yazılımla alakalı 1080P de ki ses kaydına bakarsanız 4K dakinden daha iyi kaydediyor. Hatta telefonun Ses kaydedecisine girip kendi sesinizi kaydederseniz ne kadar kaliteli bir mikrofon olduğunu anlarsınız. Yazılımla alakalı olması kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ben bu yüzden 4K yerine 1080P de kayıt ediyorum.

osamanos

Çiçeği burnunda
BEYAZ SERAMİK HOCAM :D Plastik değil.

Full Metal gövde üzeri Seramik boya ben beyazı tercih ederdim beğenmediyseniz Mat siyah ve Mat Mavi renkleri mevcut
:D:D teşekkürler bunu bilmiyordum. beyaz güzel duruyor lakin ilerde boya atması olur mu, bir de ekranın etrafında siyah çizgi gibi bir çerçeve oluyor beyaz telefonlarda sanırım bunda da var.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
:D:D teşekkürler bunu bilmiyordum. beyaz güzel duruyor lakin ilerde boya atması olur mu, bir de ekranın etrafında siyah çizgi gibi bir çerçeve oluyor beyaz telefonlarda sanırım bunda da var.
Düşürmedikten sonra boya atmaz iç çerçeveden bahsediyorsanız siyahta varsa beyaz da da vardır siyahta yoksa beyazda da yoktur. 2si ayrı ayrı değil yani