Anlatım Meizu 16 için Google Camera

kaan67

Çiçeği burnunda
Meizu 16 ve 16th için denenmiştir, SD 845 ve 710 için çalışmaktadır.

Çoğu model için popüler hale gelen ve topluluk tarafından bulunmakta zorlandığı için uzun arayışlar sonucu bulduğum sorunsuz APK dosyasını ve bazı ayarları sizlerle paylaşmak istedim. Yukarıdaki fotoğraflar Reddit kullanıcıları tarafından paylaşılmıştır, daha fazla fotoğraf için bu linke tıklayabilirsiniz.

Öncelikle APK dosyasını indirmek için bu sayfadan MGC_6.1.021_BSG_Arnova-based_v.1.4a_TlnNeun isimli APK dosyasını indirin ve kurun.
Daha sonra açın ve fotoğraf modları (portre,normal vb.) kısmından en sağa gelerek Diğer kısmından ayarlara girin.
Quick Settings kısmından Gelişmişe basarak FIX kısmına girin.
Init SlowMo with ayarını 120 FPS, Viewfinder Formatı ise JPEG olarak güncelleyin.

Gece görüşü ve RAW gibi farklı özellikleri artık kullanabileceksiniz.

gokturk

Çiçeği burnunda
Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim. Şuan deneyemedim ama müsait olup yükleyen lütfen kendi çektiği karşılaştırma fotoğrafları atabilir m?

oguzglr

Okumaya mı geldik?
Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim. Şuan deneyemedim ama müsait olup yükleyen lütfen kendi çektiği karşılaştırma fotoğrafları atabilir m?
Hocam ana sayfadakini kullanıyordum uzun süredir. O da güzeldi keskinlik bakımından fakat renkler stok kameraya göre biraz daha soluk kalıyordu bu sürümü indirdim ve arkadaşın dediği ayatları yaptım bence daha güzel renk tonu olarak kendi kamerasına daha yakın