Meizu 16TH aksesuar

HHATILGAN

Merhaba, dünya!
Arkadaşlar ekran camı kılıf ne kullanıyorsunuz cihazlara? Ne almamızı tavsiye edersiniz? Zore Nano glass kullanan var mı onu almayı düşünüyorum kenarlarında boşluk olmaması benim için çok önemli.
Ayrıca kılıf ne kullanıyorsunuz? Kutudan çıkan kılıf çok vasat.

FatihAksoy

Bugün Nasılsın !
Yönetici
Mx4 pro cihazıma ben Nillkin marka cam ve kılıf kullanıyorum 3-4 senedir sorunsuz :)

2.5D kavisli cihazlarda illa ki kırılmaz camlarda boşluk, hava alma sorunu oluyor, ya tam kavrayan (yeni çıkan çerceve) şeklinde kullanılabilir. Ama tabi bende cihaz yok tecrübe sahibi arkadaşlar yazacaktır..

Canyash

Merhaba, dünya!
Bu sorun bende de var..bende bekliyorum..bir arkadaş aliexpres den almıştı bişeyler gelsin yorum yapsın diye bekliyorum..aldığım kılıf ve ekran koruyucu iş görür vaziyette ama 4 tarafı açık

HHATILGAN

Merhaba, dünya!
Mx4 pro cihazıma ben Nillkin marka cam ve kılıf kullanıyorum 3-4 senedir sorunsuz :)

2.5D kavisli cihazlarda illa ki kırılmaz camlarda boşluk, hava alma sorunu oluyor, ya tam kavrayan (yeni çıkan çerceve) şeklinde kullanılabilir. Ama tabi bende cihaz yok tecrübe sahibi arkadaşlar yazacaktır..
Tam kavrayanlar parmak izini bozuyor 16'da hocam ne yazık ki

HHATILGAN

Merhaba, dünya!
Bu sorun bende de var..bende bekliyorum..bir arkadaş aliexpres den almıştı bişeyler gelsin yorum yapsın diye bekliyorum..aldığım kılıf ve ekran koruyucu iş görür vaziyette ama 4 tarafı açık
Tam kaplayan aldıysanız onu beklemeyin hocam. Ben aldım, parmak izi tarayıcısı kafasına göre çalışmaya başladı. Ayrıca parmak izi okumadı. Tam kaplayanlarda ekranla cam arasında çok küçük bir boşluk oluyormuş o yüzden çalışmaz dedi taktırdığım telefoncu, taktığımız gibi geri söktük.

leventgül

Çiçeği burnunda
Ankarada avm de phablet shield diye bir firma gördüm 129 tl ye 360 kaplama yapıyorlarmış sağlamlık konusunda pek gözüm tutmadı deneyen kullanan var mı acaba ?

HHATILGAN

Merhaba, dünya!
Fatih bey sizin de bir 16th edinmeniz çok sürmez diye düşünüyorum. 😁 Yanlış mıyım? Bir de Sizde A20 Meizu Bluetooth hoparlör varmış nasıl memnun musunuz? TV için kullanılabilirliği nasıldır?

leventgül

Çiçeği burnunda
Hangi avmde acaba ben bir bakayım 🤔
kentparkta kapalı otopark çıkışı yürüyen merdivenlerin başında gördüm, kalıp çıkarma işi panorada yapılıyormuş, isterseniz 1 gün bekleyin dediler yada direk panoraya gidin dendi bana . İşin aslı yaptırmak istedim fakat hem zamanım yoktu hemde ortada malzeme yok para peşin diye inat ettiler. Bende vazgeçtim

HHATILGAN

Merhaba, dünya!
Bence de iyi yapmışsınız ekran camı bu gün gelecekti bakalım iyi bir şey çıkarsa link atarım. Tabi yapılan uygulamanın şekline göre kılıfsız kullanmak güzel olur diye düşünüyorum.