Meizu 16TH aksesuar

Burak2207

Okumaya mı geldik?
Ben çok memnunum hocam 4 aydır kullanıyorum. Kirlenme renk atma gibi bir durum olmadı. Gayet kaliteli ve telefonu iyi koruyor. Geçen gün yüzüstü düşürdüm kılıf sayesinde kırılmadı ekran.
Bende 6-6.5 aydır kullanıyorum aynı dediğin gibi taş gibi hala yaklaşık 2 ay silikon kullandım ama bu Bi ayrı 😀. Ben gittigidiyordan almıştım M6 Note için olanı o sıralar pek bulunmuyordu piyasada bir kaç tane vardı yaklaşık 30 liraya almıştım. En fazla bir hafta sonra yarı fiyatına düştü😂. O kazığın tadı bir başkaydı 🤣🤣

ll_uMMMt_ll

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar Meizu 16th modeli için ekrana tam uyan ekran koruyucu kullanan veya önerisi olan var mı? Genelde kenarlarında çok açıklık kalan modeller var piyasada. TPU Soft malzeme olan ekran koruyucular var. Onlar ekranı tam kaplıyor ama resmen pazar poşeti hissiyatı veriyor insana. Yardımcı olan olursa sevinirim.

Burak2207

Okumaya mı geldik?
Ben aliexpresden aldım aşağıdakini
https://s.click.aliexpress.com/e/ZikcWQziL

Temperli cam olduğu söyleniyor fakat sanki plastikle temperlicam arsında gibi malzemesi. Ekrana tam oturuyor ne hava kabarcığı ne de boşluk kalıyor (çerçeveler dahil). Belli bile olmuyor ekranda koruma cami olduğu. Tek kötü yanı var ekran kapalıyken biraz grimsi bir rengi var ayna gibi oluyor. Telefonu kullanırken bir sorun oluşturmuyor ama. Tavsiye eder miyim dersen ederim. İndirimle 7liraya gelmişti. Ama 20 günde 😂

Bocogooriver

Çiçeği burnunda

Ekli dosyalar

Bocogooriver

Çiçeği burnunda
sticker, dokunmatik için çok iyi dizayn edilmiş.
Sıvı var evet. pakette iki tane koruma camı ve birde telefonun arkasının korunması için ince film var.
Ben ilkini yaptığım için yanlardaki sıvıyı iyice yedirmedim :) normalde sıvıyı yedirip sonrasında koruma camının üzerine yapışmasın diye bezle temizlemek lazım. Ben biraz sürdüm. Sonra dedim ki bu nereye kadar dayanırsa o zaman yenilerim . yenisini daha iyi bir şekilde takarım. Öyle kardeşim.

androkolik

Merhaba, dünya!
sticker, dokunmatik için çok iyi dizayn edilmiş.
Sıvı var evet. pakette iki tane koruma camı ve birde telefonun arkasının korunması için ince film var.
Ben ilkini yaptığım için yanlardaki sıvıyı iyice yedirmedim :) normalde sıvıyı yedirip sonrasında koruma camının üzerine yapışmasın diye bezle temizlemek lazım. Ben biraz sürdüm. Sonra dedim ki bu nereye kadar dayanırsa o zaman yenilerim . yenisini daha iyi bir şekilde takarım. Öyle kardeşim.
Teşekkürler. Diğer arkadaşlar da görürlerse onlar nasıl yapmış onlardan da resim bekleriz :)

msaylan

Çiçeği burnunda
Beyaz telefonlara siyah kılıf hiç güzel durmaz, kutudan çıkanı kullanıyorum ama telefonda bir iki ufak darbe oluştu nasıl bir kılıf alsam bilemiyorum, aliexpress'ten bir kılıf almıştım çok kalın silikon çıktı hiç hoş durmuyor kullanmıyorum. aliexpress'ten kılıf almak da artık sıkıntı olabilir vergi vs. şeyler doğabilir.

emre71

Çiçeği burnunda
Beyaz telefonlara siyah kılıf hiç güzel durmaz, kutudan çıkanı kullanıyorum ama telefonda bir iki ufak darbe oluştu nasıl bir kılıf alsam bilemiyorum, aliexpress'ten bir kılıf almıştım çok kalın silikon çıktı hiç hoş durmuyor kullanmıyorum. aliexpress'ten kılıf almak da artık sıkıntı olabilir vergi vs. şeyler doğabilir.
Hocam ben konu açmıştım vergi sistemi nasıl diye AB birliğinde olmayan ülkelere %20 AB birliği olan ülkelere %18 yine de siz araştırın isterseniz

emre71

Çiçeği burnunda