Meizu 16TH aksesuar

Canyash

Merhaba, dünya!
Evet arkadaşlar son durum ne güzel ekran koruyucu bulan çıkmadı mı..yüzde yüz yapışacak ve kılıfa engel olmayacak

Canyash

Merhaba, dünya!
Arkadaşlar çinden chyı gelene kadar zore blue nano aldım taktım fakat kenarlarındaki boşluk bana biraz fazla gibi geldi alcak olan arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun
arkadaşım ekran görüntüsü atar mısın nerden aldın link varsa iyi olur..çinden aldığın nedir onu da merak ettim..bende nano almaya niyetim vardı

oguzglr

Okumaya mı geldik?
arkadaşım ekran görüntüsü atar mısın nerden aldın link varsa iyi olur..çinden aldığın nedir onu da merak ettim..bende nano almaya niyetim vardı
N11 de meizu 16 nano diye aratdığında bulabileceğin zore blue nano. Fırsatım olduğunda atarım. Çinden aldığımı 2-3 sayfa önce paylaşmıştım. Chyı nano

Hocam farklı marka ikisi n11 de chyı markalı bir nano meizu 16 için şuan yok. Nano camın bi bakıma türünün adı google nano glass nedir diye arıtırsanız daha detaylı bilgiye ulaşırsınız
Hocam siz bu ekran koruyucu konusuyla ilgili anladığım kadarıyla bilgilisiniz. Bizlere konuyla ilgili kısa bir rehber hazırlayabilirseniz çok faydalı olur. En azından birkaç tane alternatif sunsanız bile şuan için yeterli olur. Ben şuan aliexpressten kılıfla beraber gelen standart jelatini kullanıyorum memnunum tabi ama dayanıksız çabucak çiziliyor. Tabii ki ekranın kenarlarında boşluk kalması da olmazsa olmazımız :)

oguzglr

Okumaya mı geldik?
Hoca. 2. Veya 3. Sayfada fotoğrafı var zorenin elimde 2. Bi telefon yok şuanda aklıma gelip te başkasında da çekmeye fırsatım olmadı. Ordakiyle bire bir aynı ürün

Canyash

Merhaba, dünya!
Hocam siz bu ekran koruyucu konusuyla ilgili anladığım kadarıyla bilgilisiniz. Bizlere konuyla ilgili kısa bir rehber hazırlayabilirseniz çok faydalı olur. En azından birkaç tane alternatif sunsanız bile şuan için yeterli olur. Ben şuan aliexpressten kılıfla beraber gelen standart jelatini kullanıyorum memnunum tabi ama dayanıksız çabucak çiziliyor. Tabii ki ekranın kenarlarında boşluk kalması da olmazsa olmazımız :)
Boşluk kalması mı kalmaması mı..şimdi hiç boşluk olmadığında yani ekranı sıfıra sıfır kapatınca iyi güzel ama arkadan geçmeli kılıf takınca haliyle kenarlardan ekran koruyucuya baskı yapıyor ve ekran koruyucuyu kaldırıyor

Boşluk kalması mı kalmaması mı..şimdi hiç boşluk olmadığında yani ekranı sıfıra sıfır kapatınca iyi güzel ama arkadan geçmeli kılıf takınca haliyle kenarlardan ekran koruyucuya baskı yapıyor ve ekran koruyucuyu kaldırıyor
Hocam çoğu koruyucu da kenarlar boş kalıyor zaten.Benim kullandığım jelatinde de öyle. En mantıklısı komple kasayı şeffaf kaplatmak.

oguzglr

Okumaya mı geldik?
Hocam zaten kalmama ihtimali yok kalmazsa ekrandan attırıyor kılıf. Çinden gelecek ürün güzel gibi bi arkadaş fotoğrafını çekmiş geldiğinde bilgilendiririm