Meizu 16TH aksesuar

Kutu içinden çıkan şarjı kullanıyorum hocam yan sanayi olduğunu düşünmüyorum sanırım adaptör bozuk ses telefonu şarj etmeye başlayınca, başlıyor dolum süresi 1.15/1.30 arası o konuda da süre tutunca çok bozuk olduğunu düşünmemiştim anlaşılan sıkıntılı ürün sağolun
Hocam yan sanayi ürün demedim zaten. Yan sanayi ürünlerin çıkardığı benzer sesi çıkartıyor dedim. Siz tabi dışarıdan almadığınız için şarj adaptörünü böyle bir ihtimal neredeyse yok. Ama piyasada orijinal diye satılanların çoğu sahte.

furkann.arslann

Çiçeği burnunda
Hocam yan sanayi ürün demedim zaten. Yan sanayi ürünlerin çıkardığı benzer sesi çıkartıyor dedim. Siz tabi dışarıdan almadığınız için şarj adaptörünü böyle bir ihtimal neredeyse yok. Ama piyasada orijinal diye satılanların çoğu sahte.
Yok hocam size atıfta bulunmadım orjinal olduğu bildiğim için belliki bozuk onu kastettim artık garantinin yolunu tutucaz belliki :)

HHATILGAN

Merhaba, dünya!
Kutu içinden çıkan şarjı kullanıyorum hocam yan sanayi olduğunu düşünmüyorum sanırım adaptör bozuk ses telefonu şarj etmeye başlayınca, başlıyor dolum süresi 1.15/1.30 arası o konuda da süre tutunca çok bozuk olduğunu düşünmemiştim anlaşılan sıkıntılı ürün sağolun
Adaptörünüz arızalı olabilir hocam garantiye gönderin derim ben.

OtterTheSamurai

Çiçeği burnunda
Hocam benim telefonum da 3 gün önce geldi. Şuana kadar 2 kez tam şarj ettim ve adaptörden ses gelmiyor ve çok az ısınıyor. Bir buçuk saat civarında da %1'den %100'e dolduruyor bataryayı.

OtterTheSamurai

Çiçeği burnunda
Ekran koruyucuyu hidrojel diye geçen üründen aldım. Uygulama için içinden çıkanlar oldukça kolaylaştırıcı, çok memnunum.
https://tr.aliexpress.com/item/CHYI...987.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.75764c4dH4izV6
Hocam ben de bundan almayı düşünüyorum fakat aklımda bir soru var. Parmak izi tarayıcısı stabil çalışıyor mu? Ve ekranın yan çerçeve kısımlarını kullanırken sorun oluyor mu?

Edit: büyük ihtimalle kutudan çıkan plastik aksesuar ile kullanmaya devam edeceğim. Bu yüzden çerçevelerde kılıf ile ekran koruyucunun sıkışması sorununu yaşamam.

oguzglr

Okumaya mı geldik?
Hocam ben de bundan almayı düşünüyorum fakat aklımda bir soru var. Parmak izi tarayıcısı stabil çalışıyor mu? Ve ekranın yan çerçeve kısımlarını kullanırken sorun oluyor mu?

Edit: büyük ihtimalle kutudan çıkan plastik aksesuar ile kullanmaya devam edeceğim. Bu yüzden çerçevelerde kılıf ile ekran koruyucunun sıkışması sorununu yaşamam.
Hocam ürün tam oturuyor ama uygulaması için bir işaret falan yok adam akıllı. İlk önce yeşil tarafı çıkarılması gerekiyor fakat jelatini çıkarmak için olan küçük stickerlar size bakıyor. Kısacası stickerların arkası size bakcan şekilde ilk önce yeşil tarafını çıkarın aldıktan sonra. Onun haricinde ürün kaliteside iyi ve ben daha sabah taktım takarken de tırnağım jelatin de ezik oluşturdu bariz yırtılcak sandım fakst sonradan aklıma geldi 48 saatte kendi kendini onarıyo diyodu biraz kalsın dedim. Ve akşam baktığım da o yırtık dediğim çizik gibi olmuş cidden kendi kendini bi yere kadar onarıyor herhalde. Ben tavsiye ederim. Ama takipsiz kargo izmire evime 45 güne geldi bilginiz olsun.

OtterTheSamurai

Çiçeği burnunda
Hocam ürün tam oturuyor ama uygulaması için bir işaret falan yok adam akıllı. İlk önce yeşil tarafı çıkarılması gerekiyor fakat jelatini çıkarmak için olan küçük stickerlar size bakıyor. Kısacası stickerların arkası size bakcan şekilde ilk önce yeşil tarafını çıkarın aldıktan sonra. Onun haricinde ürün kaliteside iyi ve ben daha sabah taktım takarken de tırnağım jelatin de ezik oluşturdu bariz yırtılcak sandım fakst sonradan aklıma geldi 48 saatte kendi kendini onarıyo diyodu biraz kalsın dedim. Ve akşam baktığım da o yırtık dediğim çizik gibi olmuş cidden kendi kendini bi yere kadar onarıyor herhalde. Ben tavsiye ederim. Ama takipsiz kargo izmire evime 45 güne geldi bilginiz olsun.
Teşekkürler hocam.
Türkiyeden almayı düşünüyorum. Uygulama konusunda da internette biraz araştırma yaptım, birkaç sonuç buldum. Fakat son olarak merak ettiğim husus ekran altı parmak izi tarayıcı stabil çalısıyor mu?

oguzglr

Okumaya mı geldik?
Teşekkürler hocam.
Türkiyeden almayı düşünüyorum. Uygulama konusunda da internette biraz araştırma yaptım, birkaç sonuç buldum. Fakat son olarak merak ettiğim husus ekran altı parmak izi tarayıcı stabil çalısıyor mu?
Hocam benim kullandığım chyi ile çok stabil çalışıyor. Zore kullanmıştım bundan tam kaplamadığından güven vermiyordu ondada fazla bi problem yoktu fakat bu cidden bsnim için kusursuz tam istediğim gibi. Ve parmak izinde dünden beri 1 kere bile ikiletmedi

furkann.arslann

Çiçeği burnunda
Hocam benim telefonum da 3 gün önce geldi. Şuana kadar 2 kez tam şarj ettim ve adaptörden ses gelmiyor ve çok az ısınıyor. Bir buçuk saat civarında da %1'den %100'e dolduruyor bataryayı.
Süre konusunda normal adaptörletle aynı sürede çalışıyor ama nedense ses konusu beni tedirgin ediyor. Isınma problemide gözlemlediğim kadarıyla yok, garanti kapsamında telefon ile beraber gönderim zorunluluğu yoksa garantiye başvuracağım yada yeni orjinal şarj alırım. Garanti konusunda sıkıntı yaşayan yada daha önce başvuran oldu mu forumumuzdan?

Emrecelebi85

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar herkese merhaba, 15 gün sonra kesinlikle meizu 16th alacağım. Ama cihazdan önce aksesuarları hazır etmem lazım. Elimdeki kullandığım cihazda bir şanssızlık yaşadım. Cihazı aldığım ikinci gün düştü ve ekran çatladı. Bir daha başıma gelsin istemiyorum.
Daha önce de gördüm ama kullanma şansım olmadı. Likit ekran koruyucuları kullanan oldu mu?
https://www.hepsiburada.com/spigen-...000gl21813-p-HBV000008HQ0T?magaza=Hepsiburada
Spigenin böyle bir ürünü gözüme çarptı, sizce nasıl olur?

OtterTheSamurai

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar herkese merhaba, 15 gün sonra kesinlikle meizu 16th alacağım. Ama cihazdan önce aksesuarları hazır etmem lazım. Elimdeki kullandığım cihazda bir şanssızlık yaşadım. Cihazı aldığım ikinci gün düştü ve ekran çatladı. Bir daha başıma gelsin istemiyorum.
Daha önce de gördüm ama kullanma şansım olmadı. Likit ekran koruyucuları kullanan oldu mu?
https://www.hepsiburada.com/spigen-...000gl21813-p-HBV000008HQ0T?magaza=Hepsiburada
Ürün hakkında pek bilgim yok fakat ekran altı parmak izi tarayıcıyı kullanacaksanız sorun çıkarıp çıkarmadığını iyi araştırmak lazım.

furkann.arslann

Çiçeği burnunda
Hocam kullanmadığımı dile getirerek başlayayım öncelikle. Bildiğim kadarıyla ürünün 6 ay garantisi var daha sonrasından tekrardan aynı işlemi uygulamak gerekiyormuş etkisini belli bir süre geçtikten sonra kaybediyormuş tabi her üründe bu tarihte farklılık gösterebilir sizinki 12 ayda olabilir 3 ayda ama ömürlük olmadığını biliyorum. Nano teknoloji ürünü olan bir sıvı olduğu için zannımca pek parmak izindr bir sorun oluşacağını düşünmüyorum ama tabi kullanmadım bilemem. Bence ömürlük olan ve daha makul fiyatlarda ki kırılmaz ekranlara bakabilirsiniz.

HHATILGAN

Merhaba, dünya!
Ürün hakkında pek bilgim yok fakat ekran altı parmak izi tarayıcıyı kullanacaksanız sorun çıkarıp çıkarmadığını iyi araştırmak lazım.
Ben uyguladım sorun çıkmıyor. Ancak ara ara tekrar uygulamak gerekiyor bilginiz olsun. Bu arada ben artık ekran camı aramaktan vazgeçtim sıvı likit ve kılıfla kullanıyorum. Böylesi daha iyi diye düşünüyorum.

Emrecelebi85

Çiçeği burnunda
O konuda sorun çıkmıyor hocam ben kullanıyorum bu tarz bir ürün.
Valla en çok kafamı kurcalayan soruydu cihaz aksesuarı olarak. Ekran parmak izinde sıkıntı yaratmayacak ve ufak tefek çizilmelere karşı önleyecek iyi birşey düşünüyordum. Kullanıcı yorumu herşeydir 😉
Kullandığınız belli bir marka var mı? Linkini gönderdiğim spigen normalde iyi bir marka. Siz bir marka önermezseniz direk onu alacağım.

HHATILGAN

Merhaba, dünya!
Valla en çok kafamı kurcalayan soruydu cihaz aksesuarı olarak. Ekran parmak izinde sıkıntı yaratmayacak ve ufak tefek çizilmelere karşı önleyecek iyi birşey düşünüyordum. Kullanıcı yorumu herşeydir 😉
Kullandığınız belli bir marka var mı? Linkini gönderdiğim spigen normalde iyi bir marka. Siz bir marka önermezseniz direk onu alacağım.
Ben Çin'den aldım belki motor yağı koymuşlardır bilemiyorum. 🤣🤣🤣Ama işe yaradı 😂 Ancak şunu belirteyim kılıfın ekran kısmı biraz çıkıntılı olsa iyi olur bu durumda. O konuda zaten bir sürü paylaşım link var son attığım linki bulursanız geri giderek, faydalı olacaktır. Markası Derozan olması lazım. Zımpara'ya benziyor görüntüsü, elde sağlam duruyor hissiyatı güzel. Tamamen de uyumlu.