Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

Anlayan yardımcı olursa sevinirim gamepad ile oynamak istediğim bir oyun var octopusu yükledim oyunu açtım google play hizmetleri yüklü olmalıdır diye hata veriyor play hizmetler uygulamalar altında gözüküyor ama deaktif gibi ne yeniden yükleniyor ne kaldırılabiliyor normalde octopus olmadan oyun açılıyor ama octopus şerefsizi bu play hizmetlerini istiyor sanırım.

Ekli dosyalar

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Meizu 16th kullanıp kaliteli kılıf arayan varsa öneririm. Kendime aldığım kılıf bugün geldi. Yaklaşık 19 günde ulaştı. Benim sipariş ettiğim gün arkadaşım kargo ile süpriz yaparak hediye göndermiş Tevafuk aynı kılıf çıktı :) 2 tane olduğu için yeni geleni satıyorum. Yurtdışı fiyatı 42Tl ben 30TL ye bırakıyorum.(Kargo alıcıya ait veya Ankara da elden alabilir.) Aynısını yaklaşık 18 gündür kullanıyorum ve çok memnunum. Geceleri karanlıkta yeşil ve tonlarına dönüyor ve emdiği ışığı geri yayıyor sanırım Fosfor benzeri bir madde var boyasında.

http://s.click.aliexpress.com/e/c8r4F3Io

Bu kılıf türünü çok beğendim telefon değiştireceğim zaman yine alacağım tür olacak.

30TL kargo alıcıya ait veya elden gelip teslim alabilir. 479137251414067884.jpg 479137251414067884.jpg 1168496860413270211.jpg S90209-145645.png

Melih07

Çiçeği burnunda
Meizu 16th kullanıp kaliteli kılıf arayan varsa öneririm. Kendime aldığım kılıf bugün geldi. Yaklaşık 19 günde ulaştı. Benim sipariş ettiğim gün arkadaşım kargo ile süpriz yaparak hediye göndermiş Tevafuk aynı kılıf çıktı :) 2 tane olduğu için yeni geleni satıyorum. Yurtdışı fiyatı 42Tl ben 30TL ye bırakıyorum.(Kargo alıcıya ait veya Ankara da elden alabilir.) Aynısını yaklaşık 18 gündür kullanıyorum ve çok memnunum. Geceleri karanlıkta yeşil ve tonlarına dönüyor ve emdiği ışığı geri yayıyor sanırım Fosfor benzeri bir madde var boyasında.

Bu kılıf türünü çok beğendim telefon değiştireceğim zaman yine alacağım tür olacak.

30TL kargo alıcıya ait veya elden gelip teslim alabilir. Ekli dosyayı görüntüle 589 Ekli dosyayı görüntüle 589 Ekli dosyayı görüntüle 590 Ekli dosyayı görüntüle 591
Talibim hocam wpden konuşalım lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

30TL kargo alıcıya ait veya elden gelip teslim alabilir. Ekli dosyayı görüntüle 589 Ekli dosyayı görüntüle 589 Ekli dosyayı görüntüle 590 Ekli dosyayı görüntüle 591
Hocam sizdeki kapağın deseni nasıl?

MYAYBY

Çiçeği burnunda
Aleyküm selam @DRTOLGA hocam. Bir ara Htc u11 çok kullanmak istedim ama maddi imkansızlıklar nedeniyle nasip olmadı. U11+ ise pek beğenmemiştim. Bir iki sefer tam alacakken kaçırdığım oldu U11.
Merhaba hocam, bundan önceki cihazım htc u11 di. Bence kaçırmakla çok şey kaybetmediniz 16th gerek malzeme kalitesi olarak gerek elde tutuş rahatlığı olarak benim daha hoşuma giden bir cihaz oldu, kamera konusunda htc u11 tek kameraya sahip olmasına rağmen sanki 1tık daha iyi gibiydi onu da istese meizunun yazılımla halledebileceğini düşünüyorum, ses olarak hoparlör de 16th 1 tık üstte, kulaklıkla müzik alışkanlığım olmadığı için yorum yapamıycam ama genel manada meizu 16th kendini daha çok sevdirdi ve buradaki arkadaşların özellikle tolga hocadan anladığım kadarıyla flyme gelişime daha açık, ama htc can çekişiyor

Merhaba hocam, bundan önceki cihazım htc u11 di. Bence kaçırmakla çok şey kaybetmediniz 16th gerek malzeme kalitesi olarak gerek elde tutuş rahatlığı olarak benim daha hoşuma giden bir cihaz oldu, kamera konusunda htc u11 tek kameraya sahip olmasına rağmen sanki 1tık daha iyi gibiydi onu da istese meizunun yazılımla halledebileceğini düşünüyorum, ses olarak hoparlör de 16th 1 tık üstte, kulaklıkla müzik alışkanlığım olmadığı için yorum yapamıycam ama genel manada meizu 16th kendini daha çok sevdirdi ve buradaki arkadaşların özellikle tolga hocadan anladığım kadarıyla flyme gelişime daha açık, ama htc can çekişiyor
Htc'nin eski telefonları(U serisi öncesi) daha başarılıydı. Çok kaliteli malzemelerle sağlam cihazlar üretiyorlardı. Ben 5 sene One m4 kullandım. Bence yazılımı çok başarılıydı eskiden. Daha sonra kendi başarılı uygulamalarını telefonlarından çıkartarak google uygulamalarına döndüler orda ipler koptu sanırım. Ben özellikle kulaklıkla müzik dinlemeyi çok sevdiğim için U11 i çok istemiştim. Gerçi onda da yanlış kaç hatırlamıyorsam kulaklık girişini kaldırmışlardı.

Aynen hocam. Şarj çok tüketiyor. Akşama %20 civarı şarjım kaldığı için ben açık tutuyorum. Zaten günde bir şarj ediyorum diye. Bir ara oyun oynayayım dedim. Günde 2 sefer şarja takmak bana göre değilmiş vazgeçtim geri. :)
Haklısınız hocam :) oyun oynayınca günde iki kez şarj etmek gerekiyor. Ama ikinci kez taktığınızda 20-30 dk yeterli. Şarj tüketimi yüzünden güzelim özelliği kullanamıyorum. Bir dahaki flyme güncellemesinde düzeltirler umarım.

MYAYBY

Çiçeği burnunda
Htc'nin eski telefonları(U serisi öncesi) daha başarılıydı. Çok kaliteli malzemelerle sağlam cihazlar üretiyorlardı. Ben 5 sene One m4 kullandım. Bence yazılımı çok başarılıydı eskiden. Daha sonra kendi başarılı uygulamalarını telefonlarından çıkartarak google uygulamalarına döndüler orda ipler koptu sanırım. Ben özellikle kulaklıkla müzik dinlemeyi çok sevdiğim için U11 i çok istemiştim. Gerçi onda da yanlış kaç hatırlamıyorsam kulaklık girişini kaldırmışlardı.
Katılıyorum özellikle m7, m8 harika cihazlardı ve özgündü htc u serisiyle özgünlüğünü kaybetti özellikle metal den hiç vazgeçmemeliydi ve hataları peşpeşe dizerek zirvelerden kaybolmuşlağa dönüş yaptı. Ben ilk kez meizu cihaz kullanıyorum özellikle cihazı fiziksel olarak çok sevdim umarım flyme özellikle kişiselleştirme yönünde kendini geliştirirde bizde ondan vazgeçmeyiz

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Hocam yorumunuz çok faydalı oldu :) bana soran olduğu için size sormuştum çok sağolun.