Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

Bildirim de aldığımız parlaklık seviyesi %25 oda 430-520nit arasındaki seviye yani, Firmanın belirttiği diğer geri kalan parlaklık seviyesi 660nit e ulaşan kısım. Tahminimce hem Ekranı korumak hemde pil tüketimini azaltmak için yapılmış mantıklı bir yöntem. :)
Artık çözdüm sayılır ekran parlaklığı işini ama eski sürümde daha stabil çalışıyordu. Çoğu zaman oyun oynarken kendi kendine en düşük ayara alıyor parlaklığı. Kafasına göre takılıyor :) bir sonraki sürümde düzelir umarım.

hocam telefon ilk açılışta süper modda açılıyormuş bunu nereden normale alıyoruz işlemciyi çok ısıtıyormuş..
Öyle bir şey yok hocam. Sanırım TeknoSeyir incelemesini izlediniz yanlış anlamışsınız. Ya da bir başka yerde okuduysanız yanlış bilgi. Telefonun ısınma gibi bir problemi yok zaten sıcaklık konusunda özel donanımı bulunan nadir akıllı telefonlardan biri.

Hocam eğer mobil veri ile pubg çok oynarım dersen alma çok ısınıyor
Hocam neye göre kime göre çok ısınıyor? Kaç derece sıcaklığa çıkıyor? Diğer akıllı telefonlar Pubg mobile oynarken ısınmıyorda Meizu 16th mı ısınıyor. Lütfen bu subjektif yorumları bir kenara bırakalım. Gerçekten ısındığından eminseniz bize rakam verin. Deyinki telefon 50 dereceye kadar ısınıyor pubg oynarken x telefon 45 dereceye kadar çıkıyor mesela. Bir de eğer ayarları değiştirdeyseniz sıcaklık problemi ondan kaynaklı olabilir.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Hocam neye göre kime göre çok ısınıyor? Kaç derece sıcaklığa çıkıyor? Diğer akıllı telefonlar Pubg mobile oynarken ısınmıyorda Meizu 16th mı ısınıyor. Lütfen bu subjektif yorumları bir kenara bırakalım. Gerçekten ısındığından eminseniz bize rakam verin. Deyinki telefon 50 dereceye kadar ısınıyor pubg oynarken x telefon 45 dereceye kadar çıkıyor mesela. Bir de eğer ayarları değiştirdeyseniz sıcaklık problemi ondan kaynaklı olabilir.
Hocam eğer mobil veri ile pubg çok oynarım dersen alma çok ısınıyor
Hocam internette o kadar inceleme var OnePlus 6T ve Meizu 16th en stabil iki cihaz ısı seviyelerini en aşağıda tutuyorlar. Türkiye den HWP de gayet iyi olduğunu söyledi :) Ne bekliyordunuz hocam? Gayet harika çalışıyor.

Hocam benim tel de bildirim kısmında ki parlaklık ile ayarlarda ki tutmuyo önceden böylr drğil di?
hocam bazen benşm de başıma gelşyor bu olay. flymenşn bir bugı olmalı. yeniden başlatınca düzeliyor. henüz ne yapınca böyle olduğunu çözemedim. oto parlaklığı açık kapatınca veya tema değişince oluyor olabilir. belki de kendiliğinden oluyordur.

Ahmett

Çiçeği burnunda
Yeni #15
Benim telefon da kendi kendine reset atıyor ve birinde tüm ayarları sıfırladı bu sorunu yaşayan var mı 2 günde 2 defa başıma geldi. Donanımsal bir sorun mıdur sizce? Birde uygulama kopyalacısı ile snapchat açtığım zaman oturum açılamıyor diye hata veriyor deneyen var mı?

Ahmett

Çiçeği burnunda
Yeni #15
Benim telefon da kendi kendine reset atıyor ve birinde tüm ayarları sıfırladı bu sorunu yaşayan var mı 2 günde 2 defa başıma geldi. Donanımsal bir sorun mıdur sizce? Birde uygulama kopyalacısı ile snapchat açtığım zaman oturum açılamıyor diye hata veriyor deneyen var mı?