Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

ademtay

Merhaba, dünya!

darkness_age

Çiçeği burnunda
Ben bir şey merak ediyorum. Tam anlayamadım.

Meizu Android güncellemesi vermiyor. Peki cihazlarına flyme güncellemesini düzenli olarak veriyor mu? Veriyorsa ne sıklıkla veriyor?
Verdiği flyme güncellemesi, android güncellmesindeki yenilikleri kapsıyor mu?

ademtay

Merhaba, dünya!
Ben bir şey merak ediyorum. Tam anlayamadım.

Meizu Android güncellemesi vermiyor. Peki cihazlarına flyme güncellemesini düzenli olarak veriyor mu? Veriyorsa ne sıklıkla veriyor?
Verdiği flyme güncellemesi, android güncellmesindeki yenilikleri kapsıyor mu?
4 ayda bir stabil sürüm veriyormuş ,ki son güncelleme 14 aralık 2018 de verilmiş,şimdiki nisanda,china sürümü de 22 ocakta güncellenmiş,anladığım kadarıyla android sürümlerindeki yeniliklerden kullanıcıyı mahrum bırakmıyor,bunları flyme sürüm içerisinde de veriyor,

darkness_age

Çiçeği burnunda
4 ayda bir stabil sürüm veriyormuş ,ki son güncelleme 14 aralık 2018 de verilmiş,şimdiki nisanda,china sürümü de 22 ocakta güncellenmiş,anladığım kadarıyla android sürümlerindeki yeniliklerden kullanıcıyı mahrum bırakmıyor,bunları flyme sürüm içerisinde de veriyor,
Peki bir cihazına ne kadar süre güncelleme veriyor? Verdiği güncellemeler genelde belirtilen ihtiyaçları karşılıyor mu?

Teknikort

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar merhaba 16 th modeli var bende. Yeniden başlatınca çözülen ama bugün 2. kez yaşadığım bir sorun var. (diğeri geçen hafta olmuştu)Çağrı sırasında flaş yanıp yönüyo ekran açık çağrıyı görüyosunuz ama ses vermiyor.Normal açıp konuşabiliyosunuz.Bu şekilde geldiğini duymadığım çağrı oldu. Bu durumda iken müzik klasöründen herhangibir parçayı çalamıyosunuz hata veriyor.Hatta bir ara müzikler bile silinmiş gibi görünmez oldu.Bu problemi yaşayan var mı acaba?

Bhpserdar

Merhaba, dünya!
Burada arkadaşın dediği gibi şu islak mendille arkadaki yazıları bi silmeyi deniyim dedim. Islak mendili sürdüğüm an tüm yazılar dağıldı. Gerçekten böyle baya hoş oldu, baya çirkinmiş yazılar.