Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Arkadaşlar merhaba 16 th modeli var bende. Yeniden başlatınca çözülen ama bugün 2. kez yaşadığım bir sorun var. (diğeri geçen hafta olmuştu)Çağrı sırasında flaş yanıp yönüyo ekran açık çağrıyı görüyosunuz ama ses vermiyor.Normal açıp konuşabiliyosunuz.Bu şekilde geldiğini duymadığım çağrı oldu. Bu durumda iken müzik klasöründen herhangibir parçayı çalamıyosunuz hata veriyor.Hatta bir ara müzikler bile silinmiş gibi görünmez oldu.Bu problemi yaşayan var mı acaba?
Arama ayarlarından bunların ayarlarını açmışsınız hocam kapatırsanız düzelir.

ademtay

Merhaba, dünya!
Cihazda Nova launcher kullanan var mı, teslaunread vardı, sildim, bugün nova güncellendi, tesla siz bildirim sayisi gösterme özelliği geldi ama ne yaptıysam görünmesini saglayamadim

darkness_age

Çiçeği burnunda
4 ayda bir güncelleme gelir. MEDİATEK olan cihazlar Flyme 4 ten Flyme 6.3.0.0G ye kadar destek aldı. 2.5-3 sene falan tahminimce
Peki hocam bu güncellemeler Android güncellemelerinin verdiği avantajları da kapsar mı? Yani aslında bir nevi android güncellemeleri mantığı güdülüyor mu yoksa sadece güvenlik bugları için mi? Kısacası güncellemenin olup olmaması neyi değiştirir? Ne beklenmeli alıcılar?

MYAYBY

Çiçeği burnunda
Cihazda Nova launcher kullanan var mı, teslaunread vardı, sildim, bugün nova güncellendi, tesla siz bildirim sayisi gösterme özelliği geldi ama ne yaptıysam görünmesini saglayamadim
Evet aynı durum bende de var, yetki vermeme rağmen olmuyor, yeni gelen bir özellik tüm cihazlarda uyumluluğu sağlanmamış olabilir, umarım hallederler

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Peki hocam bu güncellemeler Android güncellemelerinin verdiği avantajları da kapsar mı? Yani aslında bir nevi android güncellemeleri mantığı güdülüyor mu yoksa sadece güvenlik bugları için mi? Kısacası güncellemenin olup olmaması neyi değiştirir? Ne beklenmeli alıcılar?
Onun üzerine uzunca yazdım hocam Facebook grubu duyurular kısmında var. Foruma ekledim.

Son düzenleme:

Bhpserdar

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar güncelleme yapmak için siteden güncel yazılımı indirip ana dizine atıp direkt üstüne basıyoruz dimi? Bu şekilde yaptıktan sonra wipe. Yapmaya gerek var mıdır? Ve recovery e nasıl giriliyor? Bunlar daha önce konuşuldu mu bilmiyorum ama

oguzglr

Okumaya mı geldik?
Arkadaşlar Meizu 16th ve LG G7 ThinQ arasında kaldım.
Hangisini tavsiye edersiniz?
Bildiğim kadarıyla g7 de amoled ekran yok ve şarj süresinde 1 saat brlkide daha fazla ekran açık süresi farkı yaratır diye tahmin ediyorum. 5 aydan beri kullanıyorum gayet memnunum hatasız kusursuz değil ama benim kullan senaryomda hayati bi durum yok. Ayrıca son bi kaç haftadır globaldeki kullanıcılar ciddi manada meizu ya baskı yapmaya başladı forumda 2 konudan biri güncelleme ile alakalı. Tepkisiz kalcaklarını sanmıyorum bu kadar gürültüye

Arkadaşlar Meizu 16th ve LG G7 ThinQ arasında kaldım.
Hangisini tavsiye edersiniz?
Lg telefon almayın da ne alırsanız alın farketmez. Zaten Meizu 16th ile aynı klasmanda bile değiller ki bir değerlendirme yapalım aralarında. Yıl olmuş 2019 hala Lg marka telefon konuşuyoruz çok enteresan. Lg nin kronik ekran sorunlarını bilmeyen birileri hala var demek ki.

Yabhancy

Çiçeği burnunda
Lg telefon almayın da ne alırsanız alın farketmez. Zaten Meizu 16th ile aynı klasmanda bile değiller ki bir değerlendirme yapalım aralarında. Yıl olmuş 2019 hala Lg marka telefon konuşuyoruz çok enteresan. Lg nin kronik ekran sorunlarını bilmeyen birileri hala var demek ki.
G7 olsun v30 plus olsun hiç birinde bahsettiğiniz kronik sorun mevcut değil yalan yanlış bilgilerle insanları kandırmayın. Birde aynı klasmanda değil demişsiniz Lg g7 de sd 845 var herşeyiyle harika telefon ses olsun ekran olsun daha üstün cihaz.