Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

warpeace66

Çiçeği burnunda
Herkese merhaba ,n11 üzerinden kılıf ve kırılmaz cam almıştım ürünü alırken plus modeli içi göndermişler açıklamada(meizu16th) yazmasına rağmen iade ettim bende. Karışıklık yaşamamak için tavsiye edebileceğiniz hem koruması iyi hemde görünüm açısından estetik kılıf ve sağlam kırılmaz cam önerebilecek var mı .

baloglureep

Çiçeği burnunda
.arkadaşlar ekran görüntüsü almanın bir başka yolunu tesadüfen öğrendim. flymee 7.3 yüklü var telefonumda. 7.1 de var mı bilmiyorum. ses azaltma ve güç tuşuna da aynı anda basıldığında da ekran kaydı alınabiliyor.

Lord Melkor

Okumaya mı geldik?
.arkadaşlar ekran görüntüsü almanın bir başka yolunu tesadüfen öğrendim. flymee 7.3 yüklü var telefonumda. 7.1 de var mı bilmiyorum. ses azaltma ve güç tuşuna da aynı anda basıldığında da ekran kaydı alınabiliyor.
Bu vardı zaten. Hatta basılı tutarsanız daha uzun ekran görüntüsü de alabilirsiniz. İstediğiniz sayfa tek bir ekrana sığmıyorsa çok kullanışlı

Burak2207

Okumaya mı geldik?
Hocam o hep vardı zaten. Benim kullandığım 3 farklı ekran görüntüsü alma şekli var hangisi kolayima gelirse onu yapıyorum.

Öncelikle ekranı üç parmakla aşağıya çekmek (bu yeni geldi)

Ses açma veya kapama tuşuyla birlikte güç tuşuna aynı anda basıp çekmek(basılı tutarsan uzun ekran görüntüsü alabilirsin Chrome vs acayip yararli oluyor)

Ve en kolayı bildirim çubuğundan "ekran görüntüsü" ne dokunmak.
Yani benim bildiklerim bunlar daha da varsa bilgilendirin sevinirim😂.

Bhpserdar

Merhaba, dünya!
Bu olay güncellediktwn sonra mi oldu bilmiyorum. Ama dokunmayi geç algılama sorunu var gibi. Mesela şöyle. Bi uygulamaya giriyosun içinde biseye daha giriyosun basıyorsun hemen almıyor, üzerinden biraz zaman geçmesi lazım gibi. Bu da sanki telefon yavaşmis gibi oluyor. Sizde de oldu mu bu

oguzglr

Okumaya mı geldik?
Bildirimlerde wp girmezsem genelde mesajlar gelmiyor (wifi de olduğu zaman ) genelde nasıl düzeltebilirim bunu
Hocam o benim ailemin evindede öyle kendi evimde kalırken sıkıntı yok fakat ailemin evinde dediğiniz gibi oluyor. Modemden qos falanda kapalı değil veya zaman tabımlı wifiden atma falanda anlamadım gitti bi çözümünü bulursanız banada iletin lütfen.

kvronnie

KVRonnie - Kryll - Kaveri
Son olarak wifi açtığımda whatsapptan gelen mesajlar telefonun kasmasına sebep oluyor, eski telefonum redmi note 4X te de aynı gruplar aynı mesajlar vardı zaten bunda wifi yi açınca klitleniyor telefon yanıt vermiyor ancak yeniden başlatınca çözülüyor.