Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

baloglureep

Çiçeği burnunda
ANDROİD 9.0 Api/lib ile yazılmış bir uygulama android 8.1 olan hiçbir cihaz desteklemez cihazınıza Root atıp gerekli ayarları ve eklemeleri yaparsanız kullanabilirsiniz BEN BİZZAT MEIZU 16TH de KULLANDIM.

Ayrıca ARCORE Google tarafından SERTİFİKAlandırılıyor yani az uz da olsa bir ücret talebi vardır. Bu yüzden Cihazınızın id sini değiştirmek gerekiyor.
bu konu ile ilgili detaylı bilgi verebilirseniz çok sevinirim... saygıyla kalınız

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
bu konu ile ilgili detaylı bilgi verebilirseniz çok sevinirim... saygıyla kalınız
detaylı bilgi verdim alttaki yorumlarda yazıyor zaten, Google sertifikası adresine bakarsanız dediğiniz modeller ve karşılama şartları yazıyor.(Şu cihazda android 8 şunda android 9 gerekir gibi) Diğer tarafta ise nasıl açılacağı

ademtay

Okumaya mı geldik?
Merhaba arkadaşlar, cihazi aldığımdan beri turktelekom online işlemler kısmında burayı sürekli kontrol ederim, cihaz iyi kötü meizu olarak görünüyor şuan, 1 hafta öncesine kadar marka model yazmıyordu.
4g paket almak isteyenler sorun yaşıyordu, sanırım artık yaşanmaz.
Ttelekom un artık meizu yu tanıması da bişey 😅

Ekli dosyalar

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Merhaba arkadaşlar, cihazi aldığımdan beri turktelekom online işlemler kısmında burayı sürekli kontrol ederim, cihaz iyi kötü meizu olarak görünüyor şuan, 1 hafta öncesine kadar marka model yazmıyordu.
4g paket almak isteyenler sorun yaşıyordu, sanırım artık yaşanmaz.
Ttelekom un artık meizu yu tanıması da bişey 😅
Hocam çok güzel haber firmaya sürekli iletiyoruz firma sürekli teknik servise ve operatöre iletiyor Teknik servis te operatöre iletiyor hep yokuşa sürüyorlardı. Vodafone un listeye alma konusunda iyimser olduğunu duymuştum. Umarım tüm operatörler tam destek verir.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Hocam peki operatörler cihazı tanıdığında ve operatörlerin sayfasında volte cihaz kısmında tik olunca direk kullanabilecekmiyiz. Yoksa meizudan bu konuda update şart mı
VOLTE konusunda UPDATE şart Ancak 4.5G paket kampanya hak vs gibi mağduriyet giderilecek.

Meizu Note 9 16Xs ve 16s de VoLTE var firmaya biz iletmiştik Türkiye ofisi de sağolsun çok ısrar etti koyacaklarını söylemişlerdi koymuşlar umarım Bunu x8 16 16th gibi cihazlarada koyarlar. Anlatana kadar canımız çıktı çünkü onların kullandığı operatör simlerini takınca VOLTE sekmesi beliriyor cihazda firma yöneticileri bunun operatörle alakalı olduğunu sanıyordu. Bende yazmaktan yoruldum arkadaşlar Flyme 8 le gelmezse Biriniz yazı hazırlar topluca meizuya da yazarız.

oguzglr

Okumaya mı geldik?
VOLTE konusunda UPDATE şart Ancak 4.5G paket kampanya hak vs gibi mağduriyet giderilecek.

Meizu Note 9 16Xs ve 16s de VoLTE var firmaya biz iletmiştik Türkiye ofisi de sağolsun çok ısrar etti koyacaklarını söylemişlerdi koymuşlar umarım Bunu x8 16 16th gibi cihazlarada koyarlar. Anlatana kadar canımız çıktı çünkü onların kullandığı operatör simlerini takınca VOLTE sekmesi beliriyor cihazda firma yöneticileri bunun operatörle alakalı olduğunu sanıyordu. Bende yazmaktan yoruldum arkadaşlar Flyme 8 le gelmezse Biriniz yazı hazırlar topluca meizuya da yazarız.
Hocam cevabınız bilgilendirdğiniz için teşekkür ederim inşallah flyme 8 ile en kısa sürede gelir.