Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Telefonun hdmi desteği var mı arkadaşlar? Usb type c den hdmi a dönüştüren kablo alsak çalışır mı acaba?
MHL DESTEĞİ OLMASI LAZIM///BU CİHAZLARIN HİÇBİRİNDE MHL DESTEĞİ YOK XIAOMI MEIZU OPPO ONEPLUS vs Meizu M3 Note da var bu cihazlarda yok. Xiaomi Mi9 da vs de yok. sony ve Samsung un çoğu modelinde bu destek var.

yirmisekiz

Çiçeği burnunda
Tavsiyeniz iyi oldu hocam bende mi box s bakınıyordum bu aralar 3 e bakayım bir de :)
Mi Tv Box kullaniyorum. Android guncellemesinden sonra yazilomsal olarak biraz sapitti. Guvenli modda aciliyor, acarken kumandayi gormuyor falan. Guzel ve kullanisli ama tavsiye ederim. Vestel smart tv lerde Digiturk uygulamasi yok. Buna Digiturk Play yukledim kullaniyorum.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
arkadaşlar şu kılıftan alan ya da kullanan oldu mu? gerçekten Meizu lisanslı ürünü mü bu? parasını hakediyor mu? teşekkürler.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/meizu-16th-koruyucu-slikon-kilif-P336779601
Ürün orjinal meizu değil zaten meizu orjinal ürün veya lisanslı ürün diye belirtilmemiş Meizu nun 16th için ürettiği 2 kılıf var bir şeffaf kılıf birde sizin linkte attığınız siyah renkli kılıfın yüksek kaliteli ve arkasında Meizu yazanı

orcunalt

Çiçeği burnunda
Tolga hocam meizu 16s düşünüyorum çin ve Özbekistan harici hangi ülkeden ucuza alabiliriz.
Diğer tefarrautlari ben halledicez.risk bana ait diyip gereksiz mesajlarin önüne geçiyim :)

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Tolga hocam meizu 16s düşünüyorum çin ve Özbekistan harici hangi ülkeden ucuza alabiliriz.
Diğer tefarrautlari ben halledicez.risk bana ait diyip gereksiz mesajlarin önüne geçiyim :)
Aliexpressten Meizu mağazasından global modeli en ucuz şekilde alabilirsiniz diğer türlü global modelin satışta olduğu hiçbir kanal yok zaten. Çin modeli alacaksanız uzun vade de canınız sıkılabilir. Birçok ülkeden bulabilirsiniz yine en ucuza alacağınız yer çin ve hong kong olur.