Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

oguzglr

Okumaya mı geldik?
Arkadaşlar 16th modelinde flyme 7.3 versiyonunda tema ayarlarına 2 tane düğme var. Çince. O kısım Türkçeleştirme yapılmamış. Tam olarak ne ifade ediyor?
Bir de cihazda yüz takip var mı? Ekran açıkken yüz takibi yaparak ekran kapanmıyor.
Alttaki kişiler kısmında fotoğraf yerlerine flymenin belirlediği fotoğrafları koymaya yarıyor fakat üstekini hatırlamıyorum

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Tolga hocam.merhaba GPS ayarlarını iyileştirmenin bir yolu varmı acaba
Hocam ben hiç sorun yaşamadım. GPS fix programlarını deneyin ve yüksek konum doğruluğu için wifi+mobil veri+gps in açık olduğundan emin olun. Cihazı manyetik alana sokacak bir şeyle temas ettirmeyin. Aynı şekilde şarj olurkende manyetik alan oluşacağı için veri doğruluğu bozulabilir. Şuan 16th kullanmıyorum. Piyasaya çıkarsa veya satıcılar satmaya başlarsa büyük ihtimalle 16Xs alacağım. Kamera ses işlemci ekran hepsinden feragat edeceğim. Sadece batarya sürem uzayacak bana yeter diye düşünüyorum. Belki 16s e geçerim. :) Şuanlık Meizu kullanıcısı değilim.

eP_362

Okumaya mı geldik?
Flyme 8, 25 Haziran'da tanıtılabilir. Flyme 7 tanıtılalı 425 gün olmuş. Flyme 8'in Android 9 ile gelmesi bekleniyor. Bakalım bizi neler bekliyor?

musdappo

Çiçeği burnunda
https://m.n11.com/meizu-16th-anti-shock-2-adet-ekran-koruyucu-P328581704
Beyler bu ekran koruyucuyu uygularken dikkat edilmesi gereken birşey varmı daha önce uygulayanlar yardımcı olursa sevinirim
Bende aynı ekran koruyucu sipariş ettim.yorumlarda kenar boşlukları için sıvı var diyorlar ama bu sıvı ne zaman kullanılacak orasını anlayamadim.yani ekranı temizleyip ekran koruyucusu yapıştırırken mi sürülecek yoksa ekran koruyucu yapistiktan sonra kenarlari bu sıvıyla mi dolduracaz.silikon sıvı demişler ama ekran koruyucu çıkarırken iz leke bırakmaz mi kullanan arkadaşlar detaylı yazarsa çok iyi olur.

Huseyinszr

Çiçeği burnunda
Bende aynı ekran koruyucu sipariş ettim.yorumlarda kenar boşlukları için sıvı var diyorlar ama bu sıvı ne zaman kullanılacak orasını anlayamadim.yani ekranı temizleyip ekran koruyucusu yapıştırırken mi sürülecek yoksa ekran koruyucu yapistiktan sonra kenarlari bu sıvıyla mi dolduracaz.silikon sıvı demişler ama ekran koruyucu çıkarırken iz leke bırakmaz mi kullanan arkadaşlar detaylı yazarsa çok iyi olur.
Ekran koruyucu yapıştırdıktan sonradır o
İz bırakmaz sanırım kutuyu ve kutu içeriğini görmüşsündür çok kaliteli

Baltalızagor

Çiçeği burnunda
Arkadaslar daha önceden konuşuldu ama tekrardan sormak istiyorum çünkü fazlasıyla kararsızım. Bütce 3000 maks. Daha ònce meizu 16th çok bekledim. Stokta yoktu sonra lg g7 thinq araştırdım beğendim. Ram 4 gb olması korkuttu sadece. Şuan lg g7 thinq 2800 meizu 16th 3000 tl. Ikisi arasinda çok fazla kararsizim. Burada bayağı bilgili insanlar ve kullanıcılar var. Karar vermemde ciddi olarak yardimlarinizi talep etmekteyim. Simdiden teskurler.

Burak2207

Okumaya mı geldik?
ekranı temizleyip ekran koruyucusu yapıştırırken mi sürülecek yoksa ekran koruyucu yapistiktan sonra kenarlari bu sıvıyla mi dolduracaz.
Hocam once camı ekrana oturuyorsunuz iyice. Camın kenarları tam oturmuyor 2.5D muhabbetinden dolayı. Sonra sıvıyı o boşluklara yediriyorsunuz. Osıvı bir nevi yağ diye biliyorum oradaki boşlukları yok ediyor. Yapıştırıcı gibi bir özelliği yok ama.