Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

Canyash

Çiçeği burnunda
Telefonda bişey fark ettim..ben arama yapıp konuşurken genelde hoparlör açar öyle konuşurum kulağıma götürmem..telefonun ekran kapkara kapanıyor açılmıyor..konuşma bitti kırmızı kapat tuşuna bascam ekrana tıklıyorum tıklıyorum yok konuşmayı kapatamıyorum..deneyebilir misiniz aynısı oluyor mu

Venovis

Çiçeği burnunda
Telefonda bişey fark ettim..ben arama yapıp konuşurken genelde hoparlör açar öyle konuşurum kulağıma götürmem..telefonun ekran kapkara kapanıyor açılmıyor..konuşma bitti kırmızı kapat tuşuna bascam ekrana tıklıyorum tıklıyorum yok konuşmayı kapatamıyorum..deneyebilir misiniz aynısı oluyor mu
Hocam benim eski telefonumda vardı o sorun ışık sensörünün önünde birşey olabilir jelatin,toz vs engelliyor olabilir, kulağa yaklaştırdığında kararması gerekirken o sensör ışığı göremediği için sürekli karartıyor ekranı arama yaparken.

roosphx

Yönetici
Yönetici
Ne olacak 1 haftalık telefon tertemiz..ekran koruyucu kullanıyorum
Sensör arızasından vs. değil. Ekran koruyucunu düzgün uygulayamamışsın proximity (yakınlık) sensörünün üzerini kapatıyor ve telefon kulağındaymış gibi algılayıp ekranı kapatıyor. Koruyucuyu çıkarırsan anlarsın zaten telefonda sorun olmadığını

master

Merhaba, dünya!
Sensör arızasından vs. değil. Ekran koruyucunu düzgün uygulayamamışsın proximity (yakınlık) sensörünün üzerini kapatıyor ve telefon kulağındaymış gibi algılayıp ekranı kapatıyor. Koruyucuyu çıkarırsan anlarsın zaten telefonda sorun olmadığını
Aynen katılıyorum mi 8 lerdede spigen ekran koruyucu takanlar bitık kaydırdıklarında o sorun oluyordu.

more.g

Çiçeği burnunda
Merhaba arkadaşlar, telefon bugün elime ulaştı. İlk olarak sormak istediğim bildirim ekranını değiştirmenin bir yolu var mı ?

Canyash

Çiçeği burnunda
Denemek lazım..yeni ekran koruyucu alınca artık..bozulmasına sebep olmaz dimi..bir de 16th da hattın çekim gücü gayet iyi..bu konuyla ilgili meizu ceosu sanki bir açıklama yapmıştı iki anten mi takıldı diyordu çekimi arttıran bir teknoloji vardı bu konuda net bilgisi olan olayı anlatabilecek biri var mı

h0dri23

Çiçeği burnunda
Ekran koruyucu alcam. Ama normalden pahalıya satıyor bizimkiler 16x ve16 plus ekran koruyucusunu 16th göre yarı fiyatına satıyorlar. Maliyeti aynı hepsinin ama gel gör ki talep var diye daha pahalıya satıyorlar olacak iş değil herşeyde fırsatçılık yapar olmuş milletimiz.

blackcode_

Okumaya mı geldik?
Ekran koruyucu alcam. Ama normalden pahalıya satıyor bizimkiler 16x ve16 plus ekran koruyucusunu 16th göre yarı fiyatına satıyorlar. Maliyeti aynı hepsinin ama gel gör ki talep var diye daha pahalıya satıyorlar olacak iş değil herşeyde fırsatçılık yapar olmuş milletimiz.
Nerde gördünüz hocam link atar mısınız? Türkiyede satılanların markası bile belli değil

blackcode_

Okumaya mı geldik?
Denemek lazım..yeni ekran koruyucu alınca artık..bozulmasına sebep olmaz dimi..bir de 16th da hattın çekim gücü gayet iyi..bu konuyla ilgili meizu ceosu sanki bir açıklama yapmıştı iki anten mi takıldı diyordu çekimi arttıran bir teknoloji vardı bu konuda net bilgisi olan olayı anlatabilecek biri var mı
Resmi web sitesinde konuyla ilgili bilgilendirme var hocam.

blackcode_

Okumaya mı geldik?
Bildirim paneli teması mı desem bilemedim, görsel olarak ekliyorum. Şu bildirim baloncuklarından kastım.
Ekli dosyayı görüntüle 221
Bildirim panelinin temasının değiştiğini ilk kez duyuyorum. Yanlış anlamayın merakımdan soruyorum hangi cihazın arayüzünde değiştirilebilir bildirim paneli var? Flyme7 de bildirim panelinde tek değişen şey benim bildiğim balon bildirimleri açıp kapatma. Bu arada flyme arayüzü basit kullanışlı bir arayüz ama bence gidecek daha çok yolu var. Kişiselleştirmeye pek müsait değil. İnşallah ilerleyen sürümlerde daha güzel daha kullanışlı bir arayüz sunarlar.

brk.1905

Merhaba, dünya!
E şimdi ben ne alacağım :) şansa bak bendeki :) 3 gün sonra telefon alacağım meizu ortalıktan kayboldu :) bi umut bakıyorum ama yok satışta.

Xiaomi içime sinmiyor. One plus 8 gb olanı çok pahalı

roosphx

Yönetici
Yönetici
10-15 gün içinde gelecek diye tahmin ediyorum. Fiyat konusunu bilmiyorum tam ama 3099'a gelmeyeceğini düşünüyorum

GKN_ASG67

Çiçeği burnunda
Karanlıkta yüz tanıma ve parmak okumayı deneyeniniz varmı?
Yaklaşık 1 Haftadır kulanıyorum cihazı..Karanlıkta yüz tanıma çalışmıyor.İşin garibi parmak okumanın da performansı oldukça düşüyor.
Karanlıktayken parmağınızı hemen tanımıyor, bi kaç defa denemek zorunda kalıyorum.

brk.1905

Merhaba, dünya!
8 gb olanı ne kadara gelir acaba 8 gb olanı düşünüyorum. Fiyatı artarsa almam zaten. gg sitesinde 10+ ürün vardı sadece 2 adet satılmıştı gece 11 gibi. Sabah kalktım baktım ürün satıştan kalkmış :) Stokların bittiğini düşünmüyorum.

6gb olan ürünün stokları bitmiş olabilir fiyatı çok güzeldi.

8 gb olana 1 tl zam gelsin almam bu saatten sonra.

4299 a galaxy s9 plus var onu alırım.