Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

oguzglr

Araştırmacı-Yazar
Bende meizu app storedan gms installer i yükledim ordan yüklemeyi deneyecem Google servislerini... Önceki yüklediğime ait olanlardan kaldirabildiklerimi kaldırdım.

Google hizmetleri çerçevesi uyumsuz yada çakışıyor olabilir önceki sürümde
Gsm yi ben ordan yükleyip ondan sonra play store geçtim hocam bi deneyin ama yinede
 

gs0666

Merhaba, dünya!
A sürümünde wp bildirimlerine çözüm bulabildiniz mi arkadaşlar? Daha önce bende yükledim ve yanlış hatırlamıyorsam wifi de bildirimler geliyordu ama mobil data açıkken gelmiyordu ta ki uygulamaya girene kadar. Bulabildiğim tüm ayar ve izinleri yapmıştım ama olmamıştı. Çözüm bulabilirseniz tekrardan geçmeyi düşünüyorum. Akıl akıldan üstündür demişler :)
 

ademtay

Okumaya mı geldik?
artı butonuna gerek yok hocam kopyala yapıştır eklemesi yeterli sadece alt alta satır olsun.
Hallettim hocam, volte aktif oldu, görüntülü görüşme de yapılabiliyor, veriden düşer mi bilmiyorum ama veriyi kapattığım halde görüntülü görüşme yapabiliyorum 😅
 

Ekli dosyalar

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Samsung a20 de geniş açı özelliği var
Meizuda neden yok
:) Kullanılan Ana lensler geniş açı. Ultra Geniş açı(UltraWide) diyorsanız, Telephoto lens çok daha işe yarar ve fotoğraf kalitesini arttıran 2 Kameranın birlikte kullanılmasını sağlayan bir çözüm. 16Xs de var. A20 de ki geniş açıyla meizunun hangi fotoğraf kalitesini kıyaslayacaksınız ki adından çok niteliği önemli.
 

alikemal

Çiçeği burnunda
Bildirim çubuğundaki whatsapp vb ikonları cihaz konuşma baloncuğu simgesi ile gösteriyor. Programların kendi simgeleri ile göstermenin bir yolu yok mu?
 

Lord Melkor

Araştırmacı-Yazar
Nasıl hocam bir fotoğraf atabilir misiniz?
Hocam kapanmayan tarzda bir bildirim varsa örneğin müzik dinliyorsam vpn açıksa felan burda paylaştığım gibi sol üstte sonsuzluk işareti çıkıyor. Eğer normal whatsapptır, uygulama yüklendi güncellendidir, oyunlardan gelen bildirimlerdir yani sola itmeyle silinen bildirimlerde de meaaj ikonu çıkıyor. Diğer telefonlarda bildirim hangi uygulamadansa onun ufak bir simgesi çıkıyor.
 

Ekli dosyalar

Üst