Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Hocam kapanmayan tarzda bir bildirim varsa örneğin müzik dinliyorsam vpn açıksa felan burda paylaştığım gibi sol üstte sonsuzluk işareti çıkıyor. Eğer normal whatsapptır, uygulama yüklendi güncellendidir, oyunlardan gelen bildirimlerdir yani sola itmeyle silinen bildirimlerde de meaaj ikonu çıkıyor. Diğer telefonlarda bildirim hangi uygulamadansa onun ufak bir simgesi çıkıyor.
Şu sonsuz işaretini söylüyorsanız. bildirim kısmında daima açık uygulama varsa bu çıkıyor yoksa yukarıda whatsapp logosu vs çıkıyor.bildirim çubuğundan gitmeyen silemediğimiz uygulama varsa bu logo sabit durur. Diğer markalarda da buna benzer bir logo çıkıyordu sanırım ama hangileri hatırlamıyorum.

krblt.onur

Çiçeği burnunda
Simgeleri bende çok beğendim, inşallah güzel bi arayüz tasarımıyla gelir flyme 7 bence oyuncak gibi telefona yakışan bi tasarıma sahip olduğunu düşünmüyorum

OtterTheSamurai

Okumaya mı geldik?
Benim ilk ve tek karşılaştığım marka Meizu. Play Store'den filan gelen bildirimler de böyle. Muhtemelen Meizu'nun globale vermediği önemden kaynaklanıyor. Şöyle bir örnek koyayım hemen.
Ekli dosyayı görüntüle 1164
Hocam ben 7.3G kullanıyorum. Temayı da değiştirmedim, whatsapp uygulamam güncel ve bendeki bildirimler şöyle görünüyor.

Ekli dosyalar