Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

Ozi2005

Çiçeği burnunda
qfil bendede dewamlı hata verdi ama bu linkteki romla programsız geri dönüş yaptım. açılan sayfada click here yazan yere basıp uptade.zip dosyasını tele atıp geçiyor

https://www.leakite.com/collection-of-meizu-official-firmware/?xurl=FtHOxxTlqAjCkMdy37GbwMwxPmA3AM4OLlJsSfnwHUIzyl7uvtBOOgC7l9GztFNtRHiqQ/mdP3EHgsQptXBW6mpEdIhR7YonDa/c6OOmbtvRXvpn/kgEKlF3tzo74Aaf
hocam meizu 16th 8/128 7.3G kullanıyorum 8.20 betaya geçmek isityorum ama garantide sıkıntı olur mu çin romundan globale nasıl dönerim yardımcı olabilir misiniz:D

g0rk3m

Çiçeği burnunda
Merhaba arkadaşlar,

bluetooth ile ilgili şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. wv araçta bağlandığımda spotify'dan müzik açtığımda belli aralıklarla müzik anlık kesilip devam ediyor, çok kısa sürüyor ama zevkimizin de içine ediyor. acaba bu sorunla karşılaşan ve çözümünü bilen var mı ?

şimdiden teşekkürler.

suatcagdas

Okumaya mı geldik?
Merhaba arkadaşlar,

bluetooth ile ilgili şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. wv araçta bağlandığımda spotify'dan müzik açtığımda belli aralıklarla müzik anlık kesilip devam ediyor, çok kısa sürüyor ama zevkimizin de içine ediyor. acaba bu sorunla karşılaşan ve çözümünü bilen var mı ?

şimdiden teşekkürler.
sbc/aac arasında bi codec değiştirip deneyin hocam.

yirmisekiz

Merhaba, dünya!
Kullanim konforuna duskun oldugumdan ekranda herhangi bir koruma olmadan kullaniyordum cihazi. Nasil olsa kolay cizilmez dusuncesi vardi ama birkac cizik olustu camda. Peki amoled ekranı degistirmeden dokunmatik cami serviste degistirme gibi bir durum olabilir mi? Pek sanmiyorum ama sorayim dedim.?

Baltalızagor

Çiçeği burnunda
Ekranda 2 adet çizik var kedim sağolsun. Ufak birde sol üst köşede ezik. Başka kozmetik olarak çok iyi. Satmayi düşünüyorum. 6 gb ram 64 GB hafıza. İlgilenen olursa yazabilir. İstanbulda oturuyorum

Ekli dosyalar

suatcagdas

Okumaya mı geldik?
merhaba Suat,

dediğin gibi ayarları değiştiriyorum ama her seferinde SBC'ye çekiyor. rica etsem siz de deneyebilir misiniz ?
hocam bende reno grubu araç kullanıyorum benzer şekilde benim araç teybide sadece sbc codec'i destekliyor. Spotify kullanmıyorum, beğendiğim müzikleri telefona indirip kendi müzikçaları ile dinliyorum, bahsettiğiniz gibi "anlık kesilip devam etme" gibi bi sorunla karşılaşmadım. araç hareket halindeyken spotify'dan anlık olarak İnterneti göremediği zaman kesiliyor olabilirmi, İnterneti kesip kendi müzikcalari ile deneyebilir misiniz.

Son düzenleme: