Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

Globale gelmedi geleceğide belli değil, Çin sürümün Betasına geldi Yaklaşık 1 2 Ayada Stabiline gelir şuanda X8 Note 8 ve Note 9 una gelmedi
Ayrıca Çin romunda Google paketini yükledikten sonra Google servisleriyle ilgili birkaç uyumsuzluk, veya hata oluyorsa, ve bu rahatsız edici düzeyde ise global romun beklentisi yüksek olur.

kadaxo

Çiçeği burnunda
Meizu 16 kılıfı ve ekran koruyucu meizu 16th ye olur mu? Bir de öneriniz var mı kılıf ve ekran koruyucu için? İkisi beraber maximum 40-50 TL olsun.

xBordomavi1461

Araştırmacı-Yazar
Biraz zahmet edip yapılıyor. Çin romu gayet güzel ve flyme 8 stabil. Global kullanmaya gerek yok. Hatta cihazı giriş seviye İngilizce ile rahatlıkla kullanırsınız.
Evet Flyme 8 Çin romu gayet güzel altı üstü Google + dil entegre edip Globale verecekler adamlar Android 10 u versinlerde bari Flyme 8.1 Stabil ve Android10 lu verseler Globale ama hiç bir açıklama yok Meizu dan 😕

CyberXTR

Merhaba, dünya!
Telefon çok ince ya 1mm ekleseler 3650mah olurdu ne güzel :D Neyse 7 saat ekran süresi alanlar ekran parlaklığını manuelde kullanıyor galiba. Ama pil süresi yine de çok iyi.

Konumu açık bırakmak google servislerinin 2 kat daha fazla enerji tüketmesine sebep oluyor. Wifi açık bırakmak da aynı şekilde sistem başlatıcısının iki kat daha fazla enerji tüketmesine sebep oluyor.

Güneşli günde öğlen vakti gölgede otomatik parlaklık ile boşta lte internet açık iken 490mah, 510mah enerji tüketiyor. Meizu X8 modelinin aynı şartlarda tüketimini çok merak ediyorum ekran farkından dolayı. Ampere indirip bakan arkadaşlar olursa sevinirim?

Yüzde 92'den yüzde 16'ya 3 saat 52 dk civarı ekran süresi aldım gündüz. Wifi kapalı, konum kapalı, paket veri açık, ekran parlaklığı oto.

Bende arkaplanda çalışmasına izin verdiğim 5-6 uygulama var. Bunların bazıları hiç enerji tüketmiyor bile.
En çok enerji tüketenler sistem başlatıcı ile google servisleri, diğerleri de kulllanımıza göre değişiyor. En çok wp kullanıyorsanız o listede başa geliyor vs.

X8kullanici

Çiçeği burnunda
Telefon çok ince ya 1mm ekleseler 3650mah olurdu ne güzel :D Neyse 7 saat ekran süresi alanlar ekran parlaklığını manuelde kullanıyor galiba. Ama pil süresi yine de çok iyi.

Konumu açık bırakmak google servislerinin 2 kat daha fazla enerji tüketmesine sebep oluyor. Wifi açık bırakmak da aynı şekilde sistem başlatıcısının iki kat daha fazla enerji tüketmesine sebep oluyor.

Güneşli günde öğlen vakti gölgede otomatik parlaklık ile boşta lte internet açık iken 490mah, 510mah enerji tüketiyor. Meizu X8 modelinin aynı şartlarda tüketimini çok merak ediyorum ekran farkından dolayı. Ampere indirip bakan arkadaşlar olursa sevinirim?

Yüzde 92'den yüzde 16'ya 3 saat 52 dk civarı ekran süresi aldım gündüz. Wifi kapalı, konum kapalı, paket veri açık, ekran parlaklığı oto.

Bende arkaplanda çalışmasına izin verdiğim 5-6 uygulama var. Bunların bazıları hiç enerji tüketmiyor bile.
En çok enerji tüketenler sistem başlatıcı ile google servisleri, diğerleri de kulllanımıza göre değişiyor. En çok wp kullanıyorsanız o listede başa geliyor vs.
Hocam x8 kullanıyorum flyme 8.1.5 var. %13te 7 buçuk saat ekran süresi alıyorum. %70inde hücresel açık %30unda wifi açıktı. Konum hep kapalı. Otomatik parlaklıkda kullandım hep ev içindeydim. Oyun oynamıyorum. En çok wp spotify ve internette dolaşma. Ss almadığım için ss atamıyorum :D

tachyon

Merhaba, dünya!
Özür dileyecek bir şey yok. Forumlar bu yüzden var. Fiyat bence çok çok iyi. Telefon alacak olsaydım kaçırmazdım. Bende 64 Mavi var. En osuruktan telefonları 3000 bandında satıyorlar.

SD 845 İşlemci
8/128
Çentiksiz FHD+ 6" Amoled Ekran
Stereo Hoparlör
Ois kamera 3x Optik zoom
Ekrandan parmak izi okuyucu
Çift hat.

Bu özelliklerde bir cihazı bu fiyata düşünen varsa hiç düşünmesin alsın.

Arkadaşlar cihazım satılık. İlgilenen olursa ilanım linkte. Oradan yaptığım satışlara da bakabilirsiniz.
https://forum.donanimhaber.com/sati...hepsiburada-com-faturali--145270316#145270316

Bu mesajı konuya yazarak konuyu kirlettiğim için özür dilerim. Fakat cihaz hastalığım dolaysıyla satılık mazur görün lütfen.
hocam fiyat baya iyi sahibinden sitesinde yurtdışı cihaz 1900 lira bir oraya koyun isterseniz direk satılacağını düşünüyorum