Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

mert25

Merhaba, dünya!
benim şöyle bir sorum olacak;
miui romlardaki ekran görüntüsü alınırken kaydır diye bir seçenek geliyor ve görüntü alınacak yazı vs uzunsa tamamının görüntüsünü alıyor.
meizu flyme romda bu yok galiba
acaba benzer görev yapan program bilen var mı?

Chepni

Çiçeği burnunda
miui romlardaki ekran görüntüsü alınırken kaydır diye bir seçenek geliyor ve görüntü alınacak yazı vs uzunsa tamamının görüntüsünü alıyor.
Bu özellik mevcut, ekran görüntüsünü aldıktan sonra çıkan pencerede aşağıdaki oku çekmeniz gerekiyor.

kemalersin

Çiçeği burnunda
Parmağınızı ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basıp kaldırırsanız ekran görüntüsü alır, tuşlara basılı tutarsanız alt kısımda görüntüyü sayfa sonuna kadar uzatabilmenizi sağlayan bir ok çıkar.

UJohnLAue

Çiçeği burnunda
Meizu android 10 güncellemesi ile uğraşırken Rus geliştriciler Android 11 çalıştırdılar.

Ekli dosyayı görüntüle 2620
Zoruma giden de bu oluyor zaten. Aylardır 8.2'nin daily sürümleri ile bir dikiş tutturamadılar. Her hafta firmware değiştirmekten ben bıktım arkadaş. Belki diyorum bir tanesi sorunsuz olurda kalırım diyorum. Tamam biz deneme amaçlı yüklüyoruz ama kaç tane daily verdin be kardeşim. İnsan bu kadar da bekletilmez ki. Ayrıca zaten bu global'a henüz gelecek gibide gözükmüyor. Yani bıktım şuan şu yazıyı yazdıktan sonra ilk defa global'a döneceğim başlarım arkadaş. O kadar uğraşıyoruz ingilizce olarak attığım bildirimlerin haddi, hesabı yok elimizden geleni yapıyoruz. Ne için be gardaş ? Neyse sonuç olarak 8.2 stabil gelene kadar net olarak global'dan çıkılmamalı. Ha tabi 8.2 stabil nasıl olacak orasıda ayrı her daily'de bir sorun bildiriyorum en az pfff.

efrasya

Çiçeği burnunda
dostlar telefon şarj aletini bazen usb olarak görüyor bu yüzden de hızlı şarj olmuyor bazen de sorun olmuyor kafasina göre hareket ediyor
yardımcı olabilecek var mi

Arkadaşlar bende Meizu16TH alarak aranıza katıldım bir önceki telefonum HTC U11 di..U11 den sonra gerek ekran canlılığı gerek şarz süresi olarak iyi geldi Meizu...size 1-2 sorum olacak geri tuşunu sol taraftan sağ tarafa alamıyormuyuz birde stabil çalışan ve kendi stok kamerasından daha iyi portre çeken gcam linki verebilirmisiniz...
Son not : Video kalitesini beğenmedim fotoğraf çok çok iyi...

Mokee ROM + OpenGapps Stock kullanıyorum. Bugün telefonu kullandım, cebime koydum. Sonra titreyince bir baktım ki reboot ediyor, açıldı, ekran kilitlendikten sonra ekran bir daha açılmadı. Bir 30sn sonra filan reboot ediyor sürekli. Durup dururken böyle bir sorun başladı ve bugün telefonsuz kaldım. Mokee ROM kullananlar sizde benzer durum oldu mu?

Arkadaşlar bende Meizu16TH alarak aranıza katıldım bir önceki telefonum HTC U11 di..U11 den sonra gerek ekran canlılığı gerek şarz süresi olarak iyi geldi Meizu...size 1-2 sorum olacak geri tuşunu sol taraftan sağ tarafa alamıyormuyuz birde stabil çalışan ve kendi stok kamerasından daha iyi portre çeken gcam linki verebilirmisiniz...
Gcamde lazer odaklamayı kullanamıyoruz galiba

Video kalitesi 4k da iyi ama 1080 de iyi değil, ilginç birşey. Aslında yazılımla düzeltilebilir bir durum ama malum meizu demek yaIzılım desteği yok demek.
Mback kullanmanızı öneririm, alışınca diğer tuş düzeni çok ilkel geliyor.

Video kalitesi 4k da iyi ama 1080 de iyi değil, ilginç birşey. Aslında yazılımla düzeltilebilir bir durum ama malum meizu demek yaIzılım desteği yok demek.
Mback kullanmanızı öneririm, alışınca diğer tuş düzeni çok ilkel geliyor.
tamam bi deneyeyim 4K da..çok ta yer kaplar ama neyse..mback tel rehberi yedekleme programı değilmi..Bende sadece geri tuşunu sağ tarafa alabiliyormuyuz diye sormuştum aslında

tamam bi deneyeyim 4K da..çok ta yer kaplar ama neyse..mback tel rehberi yedekleme programı değilmi..Bende sadece geri tuşunu sağ tarafa alabiliyormuyuz diye sormuştum aslında
Mback navigasyon tuşlarının işini tek başına yapan tuş, meizu ya özel diye biliyorum, geri tuşunu sağa almaya uğraştım ben de ama alamadım, mback a geçince zaten gerek kalmadı.
4 k da iyi çekip te 1080p de iyi çekememesi beni baya üzmüştü. Düzeltmenin bir yolu olsa keşke.

lSekoNl

Okumaya mı geldik?
Gcam yükleyin 60fps video için , iğrenç android navigasyon tuşları yerine cihazın en güzel özelliği olan mback veya tam ekran ile gezinmeyi açın onları öğrenin daha çok huşunuza gider.