Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

Bocogooriver

Çiçeği burnunda
yardım edebilecek biri var mı arkadaşlar ? 16th rootluydu. Tivibu ve bazı uygulamalar root yüzünden çalışmıyordu. Magidisk yüklemeyle uygulama gizlenir dedi arkadaşım. yükledik . reboot etti şimdi flyme logosu ve update the system ve wipe data seçeneğinden başka bir şey yok . geri dönüp restart atmama rağmen yine aynı ekran. buradan nasıl çıkabilirim ? ricacıyım arkadaşlar bir sürü belge mail var gönderilecek . yardımcı olursanız sevinirim.

yirmisekiz

Merhaba, dünya!
yardım edebilecek biri var mı arkadaşlar ? 16th rootluydu. Tivibu ve bazı uygulamalar root yüzünden çalışmıyordu. Magidisk yüklemeyle uygulama gizlenir dedi arkadaşım. yükledik . reboot etti şimdi flyme logosu ve update the system ve wipe data seçeneğinden başka bir şey yok . geri dönüp restart atmama rağmen yine aynı ekran. buradan nasıl çıkabilirim ? ricacıyım arkadaşlar bir sürü belge mail var gönderilecek . yardımcı olursanız sevinirim.
Wipe data deneyin yapmadiysaniz

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Bir telefonla sadece bu sitede 800bin gösterim olmuş konu :)
16s 16s Pro 17 17 Pro Globale gelseydi şen şakrak olurdu piyasa. Telefon sevildi ama Meizu bütçe olarak küçük olduğu için gerek globalde gerekse çinde istediği gibi yükselemedi. :)

yirmisekiz

Merhaba, dünya!
Bir telefonla sadece bu sitede 800bin gösterim olmuş konu :)
16s 16s Pro 17 17 Pro Globale gelseydi şen şakrak olurdu piyasa. Telefon sevildi ama Meizu bütçe olarak küçük olduğu için gerek globalde gerekse çinde istediği gibi yükselemedi. :)
Su an telefon degistirsem; bu kadar guzel dizayna sahip, bu kadar hafif ve ince, bu kadar performanslı, bu kadar iyi kameraya sahip, çentiksiz deliksiz, bu kadar uygun fiyatlı bir cihaz bulma şansım yok. Her guzelin bir kusuru olurmuş, bunun da kusuru markasinin Meizu olması.

Melih07

Merhaba, dünya!
iyi günler. 16th cihazım garantiden geldi. batarya ve ses açma takımı değişti, herhangi bir ücret talep edilmedi. arkada ufak çizikler olmuş. onun haricinde bir şey yok. SİZE SORUM şu. flyme 8 kurucam sizce beta mı stabil mi kurayım. daha önce beta kullandım çok da iyi değildi stabil nasıl?

YUSUFKEREM

Çiçeği burnunda
Mrb arkadaşlar bende 16th kullanıyorum iki yıldır son bir aydır şarj almıyor değişik çok adaptör kablo denedim olmadı pil değiştim olmadı ampere uygulamasını da takip ediyorum ancak bir çözüm bulamadım sorun ana kartami sokette mi yazılımda mi bilen varmı acaba çözüm bulan varmı ayrıca bazende sorunsuz şarj alıyor

kadaxo

Çiçeği burnunda
Bende de aynı problem var. Instagram'da gelen mesajların bildirilmesi ara sıra geç oluyor. Gerekli izinleri ve öncellikleri vermeme rağmen durum aynı. Aynı problem Skype'ta da var hatta Skype hiç bildirmiyor. WhatsApp, Facebook, sorunsuz çalışıyor.
Verileri temizleyince düzeldi benim problemim. Eğer bildirimler geç geliyorsa arka plan iznini akıllı arka plan yerine her zamanı seçin

Mehmet27

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar ekran actığımda ekran parlıyor bazen acılmıyor tekrar güç tuşuyla acıyorum parlıyor acılıyor neden olabilir. Karşılaşan oldumu?

kethuda57

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar merhaba

komik gelirse kusura bakmayın :) telefonun hafızasını temizlemek istiyorum uygulamalar 24 gb yer kaplıyor detayına bakınca indirme yöneticisinin 8 gb yer kapladığını farkettim. indirme yöneticinde veri silme uygulamaların ve resimlerin silinmesine neden olur mu ?

ikinci sorum 16th için orjinal bataryayı nereden bulabilirim servis değişim yapıyor mu performansı iyice düşmeye başladı artık...

kethuda57

Çiçeği burnunda
iyi günler. 16th cihazım garantiden geldi. batarya ve ses açma takımı değişti, herhangi bir ücret talep edilmedi. arkada ufak çizikler olmuş. onun haricinde bir şey yok. SİZE SORUM şu. flyme 8 kurucam sizce beta mı stabil mi kurayım. daha önce beta kullandım çok da iyi değildi stabil nasıl?
merhaba kaç günde geldi telefon bataryada sorununuz neydi ?

airmechavi

Çiçeği burnunda
Herkese iyi günler. Sayfaların çoğunu okudum birkaç kişi sormuş ama tam cevap alamamış. Benim cihazım yurtdışı global. flyme 8 yüklesem herhangi bi sorun olur mu bazıları phone is locked hatası alıyolarmış galiba?