Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

GANN1CUS

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar şu WhatsApp olayınada baktım az önce, mesaj geldi bildirimlerdeyken ordan cevapla dedim mesajı yazdım ve gayet normal bi şekilde mesaj gitmiş. Bazı arkadaşlar çalışmıyordu diyordu, bende problem yok. Güncelleme düzeltti herhalde sorunu

Arkadaşlar şu WhatsApp olayınada baktım az önce, mesaj geldi bildirimlerdeyken ordan cevapla dedim mesajı yazdım ve gayet normal bi şekilde mesaj gitmiş. Bazı arkadaşlar çalışmıyordu diyordu, bende problem yok. Güncelleme düzeltti herhalde sorunu
Emin misiniz hocam? Aynı sorun bende de var güncelleme sonrası kontrol ettim yine devam ediyordu. Tekrar denerim.

oguzglr

Okumaya mı geldik?
Hoc

Hocam şimdi tekrar baktım, ilk mesaj geldiğinde bildirim ekrana düşüyor ya orda cevapla veya okundu olarak say yok ama bildirim çubuğunu çekince var. Ordan yazıyorum bende, ilk ekrana düşen bildirimde olması lazımdı
Hocam bazen çalışıyor bazen çalışmıyor genelde wpden yeni çıkınca çalışıyor. Fakat bi miktar zaman geçince çalışmadıpı zamanlar oluyor. Arkaplanda sürekli çalışmasına izin vermeme rağmen bende bu şekilde.

Beyler merhaba bugün ayarlarda parmak izi ve güvenlik kısmında gizlilikte kasa va konuk modunun olduğu yerde birşey daha vardı ona tıkladım bir uygulama seçtim sonra uygulama ile birlikte gizlillik kısmındaki o yazıda kayboldu şuan ne uygulama ne o yazıyı bulamıyorum

Telefonu alalı iki hafta oldu gayet hızlı ısınma yok parmak izi tanımada ekran altı parmak okuyanlara göre iyi elim temizken peşpeşe okutuyorun hiç sıkıntı olmuyor ama toz ekranda leke olunca fark yapıyor

Beyler merhaba bugün ayarlarda parmak izi ve güvenlik kısmında gizlilikte kasa va konuk modunun olduğu yerde birşey daha vardı ona tıkladım bir uygulama seçtim sonra uygulama ile birlikte gizlillik kısmındaki o yazıda kayboldu şuan ne uygulama ne o yazıyı bulamıyorum
Bu şekilde hocam bende sizde ne kayboldu?

Ekli dosyalar

roosphx

Yönetici
Yönetici
Konunun sık sorulan sorular kısmına ekran süresi ve SAR değeri bilgisi eklendi. @blackcode_ 'a teşekkürler.
Ve arkadaşlar kasa modu gizlilik modunu ve özellikle Flyme sitesinden Flyme hesabınızı çok kurcalamayın çalıntı moduna vesaire o tür şeylere sokarsanız çıkartması biraz sıkıntılı aşırı şekilde kurcalamamanızı öneririm veya kurcalamadan önce buraya sorabilirsiniz.

GANN1CUS

Çiçeği burnunda
Konunun sık sorulan sorular kısmına ekran süresi ve SAR değeri bilgisi eklendi. @blackcode_ 'a teşekkürler.
Ve arkadaşlar kasa modu gizlilik modunu ve özellikle Flyme sitesinden Flyme hesabınızı çok kurcalamayın çalıntı moduna vesaire o tür şeylere sokarsanız çıkartması biraz sıkıntılı aşırı şekilde kurcalamamanızı öneririm veya kurcalamadan önce buraya sorabilirsiniz.
Ben bugün bir baktım flayme hesabina görüp çalıntı modunu etkinlestirdim sonra sarj yer diye kapattım. Bir sıkıntı yaşatmaz bize umarım :)

Ekran koruyucu olarak nano taktırdım ilk gün hiç sorun yaşamadım diyebilirim parmak izinde fakat uygun model olmadığı için başka modeli keserek taktılar şimdi bir de tempered aldım ama nano ya oranla daha kalın bu etkileyebilir diye henüz takmadım biraz beklemek lazım uygun ürünler yakın zamanda piyasa ya gelir bu tip sorunlar daha az yaşanır umarım