Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

Teşekür ederim bende cevabınız İçin, 2 sorum olacak zahmet olmayıp cevaplarsanız sevinirim; birincisi fotoğraflarda çıkan(resim çektikten sonra) sol alt köşedeki Meizu 16 amblemini nasıl yok ederiz, ikincisi çift tıklamada ekran aydınlanıyorda ekranı kilitlerken güç tuşunu kullanmadan nasıl kilitleyebiliriz? teşekkürler iyi günler
Hocam il sorunuza arkadaşlar sağolsun cevap vermiş hatta 2. ye de vermişler ama 2. sorunuzun bir çözümü daha var. Telefonunuzda lock screen diye bir uygula var. Uygulamadan ziyade aslında bir ikon gibi. Onu bulun. Lock screen e tıkladığınızda ekran kitlenecektir. Çift tıklayarak da tekrar açarsınız.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Hocam il sorunuza arkadaşlar sağolsun cevap vermiş hatta 2. ye de vermişler ama 2. sorunuzun bir çözümü daha var. Telefonunuzda lock screen diye bir uygula var. Uygulamadan ziyade aslında bir ikon gibi. Onu bulun. Lock screen e tıkladığınızda ekran kitlenecektir. Çift tıklayarak da tekrar açarsınız.

Hocam aranıza bende 16th ile katıldım ilk işim Flow ile Müzik kalitesini denemek olacak birkaç ayarda yaptım ayrı olarak memnun kalırsam size iletirim. Hayırlı olsunlar kabulümdür :)

Hocam aranıza bende 16th ile katıldım ilk işim Flow ile Müzik kalitesini denemek olacak birkaç ayarda yaptım ayrı olarak memnun kalırsam size iletirim. Hayırlı olsunlar kabulümdür :)
Hocam hayırlı olsun çok sevindim güle güle kullanın. Müzik kalitesi işiyle ilgilenecek olmasın ayrıca sevindim :) ilk dileğim gerçekleşti şimdi bir de Meizu Türkiye bana Meizu Pop hediye ederse bu iş tamamdır 😂😂😂

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Hocam hayırlı olsun çok sevindim güle güle kullanın. Müzik kalitesi işiyle ilgilenecek olmasın ayrıca sevindim :) ilk dileğim gerçekleşti şimdi bir de Meizu Türkiye bana Meizu Pop hediye ederse bu iş tamamdır 😂😂😂
Dediğim gibi hocam bize bile hediye yok gönüllü olarak yürütüyoruz maksatımız insanlar kazıklanmasın en iyisi neyse onu seçsin.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Hocam daha kayıpsız format müzikleri indiremedim youtube dan normal müzik açtım. Erkan Oğur Zeynebim Kulaklığım Flow Ses gayet yeterliydi Flaclar indikten sonra yorumumu ve ayarları bırakırım ama dediğiniz gibi Seste Hacim farkı hissetmedim değil. Belkide çok kötülendiği için psikolojiktir aynı ayarları sizede önereceğim.

Hocam daha kayıpsız format müzikleri indiremedim youtube dan normal müzik açtım. Erkan Oğur Zeynebim Kulaklığım Flow Ses gayet yeterliydi Flaclar indikten sonra yorumumu ve ayarları bırakırım ama dediğiniz gibi Seste Hacim farkı hissetmedim değil. Belkide çok kötülendiği için psikolojiktir aynı ayarları sizede önereceğim.
Hocam eskiden müzik indirme işiyle çok uğraşırdım artık bıktım kalitelisini bulmaya çalış indir dinle olayından. Şimdi Spotify kullanıyorum onda da zaten en kaliteli müzik yanlış bilmiyorsam 320kb/ps mp3 formatında. Bu telefonun mutlaka daha fazla ses vermesi lazım. Youtubeda müzik dinlemeyi hiç denemedim. Bu arada hangi renk aldınız sormayı unuttum. Beyaz aldınız diye hissediyorum :)

Mustaac

Merhaba, dünya!
Beyaz ve mavi arasında çok tereddüt ettim bende. Zamanında beyaz Sony Xperia z3 kullanırdım için renk tercihini maviden yana yaptım. Bunda mavinin yurtdışında daha pahali olmasının da etkisi büyük.

Beyaz ve mavi arasında çok tereddüt ettim bende. Zamanında beyaz Sony Xperia z3 kullanırdım için renk tercihini maviden yana yaptım. Bunda mavinin yurtdışında daha pahali olmasının da etkisi büyük.
Enteresan mavi neden daha pahalı acaba yurtdışında? Mavi renk çok hoş duruyor gerçekten ama bence çok fazla ben burdayım diyor. Ben sade şeyleri daha çok seviyorum.

Uqurc0

Çiçeği burnunda
Teşekür ederim bende cevabınız İçin, 2 sorum olacak zahmet olmayıp cevaplarsanız sevinirim; birincisi fotoğraflarda çıkan(resim çektikten sonra) sol alt köşedeki Meizu 16 amblemini nasıl yok ederiz, ikincisi çift tıklamada ekran aydınlanıyorda ekranı kilitlerken güç tuşunu kullanmadan nasıl kilitleyebiliriz? teşekkürler iyi günler
2. Sorunun karşılığı
Güvenlik / Sag üstte ayar ikonu / Ana Ekrana Ekle / Ekranı Kilitle Özelliğini açın.
Büyük ihtimal bilginiz vardır ama her ihtimale karşı söyliyim bilmeyenler varsa ekranı uyandırmak için çift tık yerine Ekran ve parlaklık ayarlarının içinde '' Uyandırmak için Kaldır'' özelligi mevcut telefonu yerinden alıp kendinize doğru eğerek kaldırınca direk uyanıyor.

2. Sorunun karşılığı
Güvenlik / Sag üstte ayar ikonu / Ana Ekrana Ekle / Ekranı Kilitle Özelliğini açın.
Büyük ihtimal bilginiz vardır ama her ihtimale karşı söyliyim bilmeyenler varsa ekranı uyandırmak için çift tık yerine Ekran ve parlaklık ayarlarının içinde '' Uyandırmak için Kaldır'' özelligi mevcut telefonu yerinden alıp kendinize doğru eğerek kaldırınca direk uyanıyor.
O özelliği açınca zırt pırt uyanıp kilidi açıyor hocam. Ben kapattım o yüzden.

GANN1CUS

Çiçeği burnunda
Enteresan mavi neden daha pahalı acaba yurtdışında? Mavi renk çok hoş duruyor gerçekten ama bence çok fazla ben burdayım diyor. Ben sade şeyleri daha çok seviyorum.
Bencede mavi ben çok burdayim diyor, beyaz ise çerçeveler beyaz olunca ekranın köşesindeki siyahliklar belli oluyor, siyah olunca bir bütün gibi o yüzden bende siyah aldım. Asalet ahahha :)

Saka bir yana renkten ziyade telefonun tasarımını müthiş, bugün iphonelere huaweilere baktim mağazada birde bizim telefona, ne kadar ince ve şık harika ya, diğerleri dümdüz odun gibi duruyor. Keşke kilifsiz kullanma şansım olsa telefonu sürekli.

GANN1CUS

Çiçeği burnunda
Bu arada burda bir arkadaş ekran için blue nano ekran koruyucu önerdi, hafif boşluk kaldığını felanda söyledi ama bayağı boşluk var yani entresan şu anlık idare edicem sonra yenisini alırım. Hissiyat kayganlik incelik güzel ama ekrani doldurmuyor.

Slikon kılıf aldım birde, kameraya özel yapmışlar koruyor kılıf kamerayı güzel. Bizim asıl kılıf hem kamerayi korumuyor hem kenardan açık düşerse zarar görebilir ama bizim kılıf ile kullanmak daha keyifli.

Uqurc0

Çiçeği burnunda
O özelliği açınca zırt pırt uyanıp kilidi açıyor hocam. Ben kapattım o yüzden.
Telefonu yatay konumdan dikey konuma alınca uyanıyor sadece. / yan çevirince veya tepesi aşağı bakacak şekilde çevirme ile uyanmıyor. Deneyebilirsiniz benim cihazda sorunsuz bu şekilde öyle ufak hareketlerle uyanmaz cepte tepe aşağı kullanıncada uyanma ihtimali olmuyor.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
[QUOTE="blackcode_, post: 2536, ]O özelliği açınca zırt pırt uyanıp kilidi açıyor hocam. Ben kapattım o yüzden.[/QUOTE]

Hocam sizin için spotify indirdim taktım kulaklığı müziği tıklamamla hoplamam bir oldu.

Mutlak sesi iptal et diye bir seçenek vardı onu arıyorum ve bulamıyorum sanki kayboldu. Eğer buna rağmen kısık diyorsanız bilemiyorum hocam siz bir bakarmısınız. Mutlak sesi iptal edince baya farkediyor.

oguzglr

Okumaya mı geldik?
Hocam sizin için spotify indirdim taktım kulaklığı müziği tıklamamla hoplamam bir oldu.

Mutlak sesi iptal et diye bir seçenek vardı onu arıyorum ve bulamıyorum sanki kayboldu. Eğer buna rağmen kısık diyorsanız bilemiyorum hocam siz bir bakarmısınız. Mutlak sesi iptal edince baya farkediyor.[/QUOTE]
Hocam bende sizin gibi düşünüyorum keyif zevk meselesi fakat bana %50 seviyelerinde ses yetiyor fazlasını aramıyorum bile

[QUOTE="blackcode_, post: 2536, ]O özelliği açınca zırt pırt uyanıp kilidi açıyor hocam. Ben kapattım o yüzden.

Mutlak sesi iptal et diye bir seçenek vardı onu arıyorum ve bulamıyorum sanki kayboldu. Eğer buna rağmen kısık diyorsanız bilemiyorum hocam siz bir bakarmısınız. Mutlak sesi iptal edince baya farkediyor.[/QUOTE]
Mutlak sesi iptal etme nedir Tolga hocam? Spotify ın özelliği mi yoksa telefonda öyle bir seçenek mi var?