Meizu 16th garanti cep(banka uygulaması) sorunu

sempatix

Çiçeği burnunda
Garanti cep uygulamasını açtığımda şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz lütfen daha sonra tekrar deneyin gibi bir hata veriyor sildim yükledim hiçbir şekilde düzeltemedim S81225-194513.png S81225-194513.png bu sorunu nasıl düzeltirim yardım edecek kimse var mı ?

OwlBlack

Çiçeği burnunda
Garantiyi yüklemedim de Garanti One çalışıyor bende bi sıkıntı olmaması lazım banka tarafından hatta işbankası ziraat yapıkredi halkbank hepsi sorunsuz

Uqurc0

Çiçeği burnunda
Aynı sorun için garantiye mail attım. İşte yarar bi dönüş yok. Play Store den yorum yaptım çözüm yok. 3 defa ilgili bölüm müşteri temsilcini aradım bizimle alakalı bişe degil dediler. (Akbank direkt / Halk Bank / Yapı Kredi / Mobil Deniz / Hsbc bunların hepsini kullanıyorum sorunsuz çalışıyor) Garantideki olay nedir anlamadım.

Son düzenleme:

Uqurc0

Çiçeği burnunda

cengizkaya

Çiçeği burnunda
Ben garanti cep uygulamasını sorunsuz kullanıyorum. İş cep kuramamıştım onu da aptoid ten indirip kurmuştum. siz de aptoid benzeri marketleri deneyin

sempatix

Çiçeği burnunda
Telefona imei kayıt işlemi yaptırdım bugun haliyle format atıldı ve sonuç garanti uygulaması çalışıyor arkadaşlar bilginiz olsun formatla çözülüyor gibi duruyor.

Uqurc0

Çiçeği burnunda
Bu cevap biraz enterasan olmuş topu google play servisine atmış ama düzelecegi tarihide kendi bilirmiş. İnş düzelirde gerisi lazım değil.