Meizu 16th garanti cep(banka uygulaması) sorunu

sempatix

Çiçeği burnunda
#1
Garanti cep uygulamasını açtığımda şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz lütfen daha sonra tekrar deneyin gibi bir hata veriyor sildim yükledim hiçbir şekilde düzeltemedim S81225-194513.png S81225-194513.png bu sorunu nasıl düzeltirim yardım edecek kimse var mı ?
 

OwlBlack

Çiçeği burnunda
#5
Garantiyi yüklemedim de Garanti One çalışıyor bende bi sıkıntı olmaması lazım banka tarafından hatta işbankası ziraat yapıkredi halkbank hepsi sorunsuz
 

Uqurc0

Çiçeği burnunda
#9
Aynı sorun için garantiye mail attım. İşte yarar bi dönüş yok. Play Store den yorum yaptım çözüm yok. 3 defa ilgili bölüm müşteri temsilcini aradım bizimle alakalı bişe degil dediler. (Akbank direkt / Halk Bank / Yapı Kredi / Mobil Deniz / Hsbc bunların hepsini kullanıyorum sorunsuz çalışıyor) Garantideki olay nedir anlamadım.
 
Son düzenleme:

Uqurc0

Çiçeği burnunda
#10

cengizkaya

Çiçeği burnunda
#13
Ben garanti cep uygulamasını sorunsuz kullanıyorum. İş cep kuramamıştım onu da aptoid ten indirip kurmuştum. siz de aptoid benzeri marketleri deneyin
 

sempatix

Çiçeği burnunda
#16
Telefona imei kayıt işlemi yaptırdım bugun haliyle format atıldı ve sonuç garanti uygulaması çalışıyor arkadaşlar bilginiz olsun formatla çözülüyor gibi duruyor.
 

Uqurc0

Çiçeği burnunda
#18
Bu cevap biraz enterasan olmuş topu google play servisine atmış ama düzelecegi tarihide kendi bilirmiş. İnş düzelirde gerisi lazım değil.
 
Üst