Meizu 16th garanti cep(banka uygulaması) sorunu

psychicsaw

Çiçeği burnunda
Bende bildirim yaptım garantiye ve meizu genelinde sorun olduğunu yazılım ekibinin çözmesini istedim. Alsınlar bir meizu çözsünler aidat almayı biliyorlar. Hizmet veremiyorsa kapatırım olur biter.

Uqurc0

Çiçeği burnunda
Kendi adıma ben burda garanti uygulamasını sorumlu buluyorum çünkü ondan hariç 6 bankanın mobil uygulamasını aktif olarak kullanıyorum hiç bi sıkıntı yok. Telefon değişmeden önce en sık kullandığım garanti cepti bütün ödemelerimi onun üstünden yapardım durum böyle olunca enparaya geçtim. Her kaynaktan garanti bankasına ulaşmama rağmen bana geri dönüş olmadı müşteri hizmetlerini 3 kere aradım bizimle alakalı değil demekten başka bişe yapmadı yani sonuç olarak burda yanlışlık kendilerinden kaynaklı değilse başından savacagına yönlendirme yapabilir en azından araştıracağız diyebilir o da yok. Garanti üzerinde bi kredi ödemem var onu da internet üzerinden yapıyorum çözüm olmassa hesabımı kapatacam.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Kendi adıma ben burda garanti uygulamasını sorumlu buluyorum çünkü ondan hariç 6 bankanın mobil uygulamasını aktif olarak kullanıyorum hiç bi sıkıntı yok. Telefon değişmeden önce en sık kullandığım garanti cepti bütün ödemelerimi onun üstünden yapardım durum böyle olunca enparaya geçtim. Her kaynaktan garanti bankasına ulaşmama rağmen bana geri dönüş olmadı müşteri hizmetlerini 3 kere aradım bizimle alakalı değil demekten başka bişe yapmadı yani sonuç olarak burda yanlışlık kendilerinden kaynaklı değilse başından savacagına yönlendirme yapabilir en azından araştıracağız diyebilir o da yok. Garanti üzerinde bi kredi ödemem var onu da internet üzerinden yapıyorum çözüm olmassa hesabımı kapatacam.
Hocam dediklerimi denediniz mi?

Olmadı
Cihazınızdan yedek alıp, yedeği bilgisayara aktarıp, cihaza format atıp deneyebilirsiniz. Benimki Orjinal global model ve yükleniyor. 16th kullananda 5-6 tane arkadaşım var hiçbirinde bu sorun yok. Hepimizinki global onların ki Türkiye Satışlı benimki ise Rusya Satışlı ürün

Uqurc0

Çiçeği burnunda
Hocam dediklerimi denediniz mi?

Olmadı
Cihazınızdan yedek alıp, yedeği bilgisayara aktarıp, cihaza format atıp deneyebilirsiniz. Benimki Orjinal global model ve yükleniyor. 16th kullananda 5-6 tane arkadaşım var hiçbirinde bu sorun yok. Hepimizinki global onların ki Türkiye Satışlı benimki ise Rusya Satışlı ürün
İlk aldığım hafta formatı ve aptoidi denedim. Fabrika ayarlarına sıfırla kısmından yaptım düzelmedi bide dahili depolamayı biçimlendiri mi denesem acaba.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
İlk aldığım hafta formatı ve aptoidi denedim. Fabrika ayarlarına sıfırla kısmından yaptım düzelmedi bide dahili depolamayı biçimlendiri mi denesem acaba.
hocam deneyin ben google playden yükledim google playden isterseniz başka bir gmail hesabıyla oturum açıp öyle indirin. Banka uygulaması yalnızca resmi mağazadan inmeli bana göre :)

Uqurc0

Çiçeği burnunda
S90130-092015.png Arkadaşlar dün fabrika ayarlarına iki seçenek ile de ayrı ayrı seçerek 2 şer defa sıfırladım. 2 seçenek birden aynı anda seçilebiliyor o şekilde de formatladım. Her sıfırlamada Garanti Cep uygulamasını denedim yani toplamda 5 kere bunun bi tanesinde de farklı bi hesap kullanarak indirdim uygulamayı. Gel gelelim sonuç değişmedi yine aynı bildirim yazısı uygulama açılmıyor. Bende bıraktım bi ara düzelirse kullanırız.

Son düzenleme: