Meizu 16th Netflix sorunu

Banker Kastelli

Çiçeği burnunda
Telefona netflix yükleyim dedim başta orda bir sorun yaşadım sonra netflix sitesinden indirdim yükledim bu seferde 'Bu cihaz,uygulama tarafından desteklenmiyor' ibaresi çıktı çözümü varmı acaba yeniyim baktımda bulamadım

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Telefona netflix yükleyim dedim başta orda bir sorun yaşadım sonra netflix sitesinden indirdim yükledim bu seferde 'Bu cihaz,uygulama tarafından desteklenmiyor' ibaresi çıktı çözümü varmı acaba yeniyim baktımda bulamadım
Ben Meizu 15 te keyifle kullanıyordum, Yanlışlıkla tablet uygulamasını indirmiş olmayasınız? Şu telefonun olmadığı için indirip deneyemeceğim malesef

Banker Kastelli

Çiçeği burnunda
Simdi kontrol ettim play storedan indiremiyorum bu surum gecerli degil diyor sitesinden indiriyorum oda olmuyor onuda kontrol ettim android cep telefonu diyor

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Simdi kontrol ettim play storedan indiremiyorum bu surum gecerli degil diyor sitesinden indiriyorum oda olmuyor onuda kontrol ettim android cep telefonu diyor
Resmi satışlı cihaz değil mi? widevine L3 seviyesinde olduğu için çalıştırması lazım ben meizu 15 de bile kullanıyordum. 16th anakonusundaki arkadaşlara sorun malesef elimde meizu cihaz yok hangi apkyı kullandığımı hatırlamıyorum.

Banker Kastelli

Çiçeği burnunda
Cihaz resmi satışlı değil imei attım sadece bu uygulamada sorun yaşıyorum root yok cihazda şuanda onuda tekrar kontrol ettim çok kullandığım bir uygulama değil ama kafama takıldı işte