Meizu M6S Hakkında kafama takılanlar

Mustafayerebakan

Çiçeği burnunda
Dostlar bu telefonu almayı planlıyorum ama kafamda bazı sorular var:

mBack sanal tuşunda sert basınca mı ana ekrana dönüyor uzun basınca mı (Yani basınç duyarlı mı ?)
Sosyal medya uygulamalarında bir problem var mı ? (uyumluluk sorunu gibi)
Arayüzdeki performans nasıldır ?
4G de çekim gücü nedir problem var mı ?

muratnrkl

Çiçeği burnunda
Ben de şarj problemi var arkadaşlar, sizde öyle mi bilmiyorum ama. Telefonu yoğun kullanmadığım halde şarjı müthiş gidiyor. 1 günü zor çıkartıyorum. Sadece Whatsap kullanıyorum ve çok kısa 5-10dk instagrama giriyorum o kadar. Oyun bile oynamıyorum. Telefonda mı sorun var yoksa sizde de böyle mi?

roosphx

Yönetici
Yönetici
Ben de şarj problemi var arkadaşlar, sizde öyle mi bilmiyorum ama. Telefonu yoğun kullanmadığım halde şarjı müthiş gidiyor. 1 günü zor çıkartıyorum. Sadece Whatsap kullanıyorum ve çok kısa 5-10dk instagrama giriyorum o kadar. Oyun bile oynamıyorum. Telefonda mı sorun var yoksa sizde de böyle mi?
En son sürüme güncelleyip telefonu sıfırlayın

HHATILGAN

Merhaba, dünya!
LCD ekrandan kaynaklı olduğu düşüncesindeyim, tabii anormal bir durum varsa orasını bilemem.