Meizu modelleri yeniden stoklarda

suatcagdas

Okumaya mı geldik?
genel anlamda artan fiyatlar düşünüldüğünde 16th hala f/p açısından mantıklı duruyor. birde modeller arasındaki fiyat farkı çok azalmış. zamanında 16 - 16th arasındaki 500-600 liralik fark 200 liraya inmiş durumda.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

burakhi

Çiçeği burnunda
Ben tüm çevreme meizudan uzak durmalarını söylüyorum + bilen bilmeyene duyursun 😁

Cihazları güzel ama m6t sorunlarını çözmedikleri için gıcık oldum firmaya resmen sorunlu cihazı sürdüler piyasaya

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Ben tüm çevreme meizudan uzak durmalarını söylüyorum + bilen bilmeyene duyursun 😁

Cihazları güzel ama m6t sorunlarını çözmedikleri için gıcık oldum firmaya resmen sorunlu cihazı sürdüler piyasaya
Hocam haklısınız ancak o fiyat bandındaki tüm cihazlar böyle, ve alınmaz diyorduk eskiden şimdi ise zorda kalınmadıkça alınmaz diyoruz. Hani çöp denen telefon sınıfı varya işte belirli bir limitin altı çöp.

suatcagdas

Okumaya mı geldik?
o model zamanında 700-800 liraya satılan bir cihazdı, bu fiyattaki cihazdan sıfır sorun yada fiyatı üzerinden çok fazla şey beklemek yanlış olur zaten hocam. 800 liralık hangi cihaz vardı süper diyebileceğiniz?

burakhi

Çiçeği burnunda
Çok şey beklemiyorumki olması gerekeni istiyorum. Zaten donanımı fiyatına göre çok iyi olduğu için şans verdim ben aldığımda 1200 küsürdü kısa sürede fiyatı katlandı fakat yazılımsal sorunları çözmeyen firma, yazılımı sorunlu olan cihaz beni soğuttu.

Marka vermiyorum bir çok telefon kullandım ucuz pahalı Türkiye piyasasında olmayan vb. m6t gibi yazılım sorunları olanı görmedim.

Videolu resimli en iyi şekilde sorunu anlatıyoruz tık yok bilirsiniz robot gibi cevap veriyorlar standart şeyler

++ son güncellemede yeni sorunlar çıktı sıfırdan kurulum yapmamı söylediler bu şekilde yeni sorunlar çözüldü yani sistem güncellemesi bölümünden güncelleme yapınca sorun oldu bunu bile beceremediler.

Bunların dışında m6t donanım, tasarım olarak fiyatına göre çok iyi

Bu sorunları yaşayınca ileride daha yüksek bir model meizu düşünemem, önermem yarı yolda bırakırlar adamı :D