Meizu Pro 7 Plus Tiktok Sorunu

omerkaragoz

Çiçeği burnunda
Selam arkadaşlar,

Sorunum tiktok uygulamasında video izlerken görüntü bozukluğu yaşıyorum acaba dedim telefonun ekranı gitti mi bakıyorum diğer şeylere Vs sorun yokk gibi sadece tiktok da yapıyor sorun tiktok da mı bilemedim çünkü bazı cihazlarda açıyorum sorun yok bilemedim açıkçası yardımcı olur musunuz bu arada tiktok çok sık takılmam da nadir kullanırım. S01114-13455973.jpg

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Selam arkadaşlar,

Sorunum tiktok uygulamasında video izlerken görüntü bozukluğu yaşıyorum acaba dedim telefonun ekranı gitti mi bakıyorum diğer şeylere Vs sorun yokk gibi sadece tiktok da yapıyor sorun tiktok da mı bilemedim çünkü bazı cihazlarda açıyorum sorun yok bilemedim açıkçası yardımcı olur musunuz bu arada tiktok çok sık takılmam da nadir kullanırım. Ekli dosyayı görüntüle 2615
x30 gpu suyla uyumlama yapılmadıysa tiktok çalışmayabilir

omerkaragoz

Çiçeği burnunda
Teşekkür ederim yanıt için fakat Eskiden böyle bir şey yoktu ne olduysa bir anda böyle oldu acaba güncelleme yapınca mı tiktok böyle oldu bir de şunu da sorabilir miyim sizde kaldırıp baştan yükleyince giriş yapın diyor mu geri diyince videolara geçmesi lazım dı oda yok anlayamadım bir türlü bilen birisi söylerse çok memnun olurum tesekku ederim tekrardan

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Teşekkür ederim yanıt için fakat Eskiden böyle bir şey yoktu ne olduysa bir anda böyle oldu acaba güncelleme yapınca mı tiktok böyle oldu bir de şunu da sorabilir miyim sizde kaldırıp baştan yükleyince giriş yapın diyor mu geri diyince videolara geçmesi lazım dı oda yok anlayamadım bir türlü bilen birisi söylerse çok memnun olurum tesekku ederim tekrardan
eski sürüme geçin o zaman hocam. Tiktok kullanmıyorum. elimden gelse insta da kullanmam

omerkaragoz

Çiçeği burnunda
Sorun kendiliğinden çözüldü acaba yapay zeka mı kafayı yedi onemind özelliği var ya Meizu lar da stabil olunca kendiliginden geldi ben sadece Facebook WhatsApp video için tiktok eğlenceli oluyor insanların saçma da olsa çektikleri video ları izlerken diyorum ki insanlar hakikatten her türlü insan toplumu varmış ya bildikleri halde neden yaparlar çekip atarlar internete bide rezil oluyor lar öyle de sonra da fenomensin