Ana Konu Meizu X8 Ana Konu & Kullanıcıları Kulübü

FurkanTrkmn96

Çiçeği burnunda
Pubg de dürbünü sürükleyerek diğer silaha takma ya da silahları sürükleyerek yer değiştirme yapamadım. Sinir bozucu bi durum karşılaşan var mı?
Edit:Yeniden oynadığımda bir sorun yoktu.Gayet güzel pubgde.

Son düzenleme:

xxalperxxx

Çiçeği burnunda
Bugun itibariyle 1600TL fiyat etiketiyle X8 siparisi vermis bulunmaktayim.XS bekliyordum fakat reddedilemeyecek fiyata dusunce aldim.Koruyucu cam ve kilif onerilerinizi bekliyorum.

FurkanTrkmn96

Çiçeği burnunda
Bir sorunum daha var.Animasyon sürelerini 0,5 kullanmak istiyorum. Bu şekilde seçiyorum. Ama bir süre sonra kendi kendine en alttaki animatör süre ölçeğini 1 e alıyor. Bunun bi çözümünü bulan var mı?

feyzal59

Çiçeği burnunda
merhaba arkadaşlar artık ben de sizdenim
n11 deki satıcıdan aldım 1550 tl ye geldi

flyme 7.3.0.0g sürümünü yükledim

tarayıcıda ve ayarlar menüsünde aşağıya doğru gezerken bir anda yukarıya sayfa başına dönüyor bunu anlamadım biraz daha takip edicem sorun mu yoksa bi ayardan dolayimi böyle oluyor bilmiyorum

ekranın algılamamasi olayını şöyle olduğunu düşünüyorum telefonu tutarken parmakların ekranın kenarına temas etmesi ve aynı anda iki temas olması nedeniyle algılamıyor olabilir.

daha önce s8 kullaniyordum hız ve akıcılık olarak hiç bu aşağı kalır yanı yok hatta tepkileri daha iyi bile diyebilirim