Ana Konu Meizu X8 Ana Konu & Kullanıcıları Kulübü

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
merhaba arkadaşlar artık ben de sizdenim
n11 deki satıcıdan aldım 1550 tl ye geldi

flyme 7.3.0.0g sürümünü yükledim

tarayıcıda ve ayarlar menüsünde aşağıya doğru gezerken bir anda yukarıya sayfa başına dönüyor bunu anlamadım biraz daha takip edicem sorun mu yoksa bi ayardan dolayimi böyle oluyor bilmiyorum

ekranın algılamamasi olayını şöyle olduğunu düşünüyorum telefonu tutarken parmakların ekranın kenarına temas etmesi ve aynı anda iki temas olması nedeniyle algılamıyor olabilir.

daha önce s8 kullaniyordum hız ve akıcılık olarak hiç bu aşağı kalır yanı yok hatta tepkileri daha iyi bile diyebilirim
S8 den neden buna geçtiniz hocam maddi ihtiyaç mı amoled yanığı mı olmuştu?

feyzal59

Çiçeği burnunda
bu arada ekranın bir anda kayıp başa dönmesi olayı telefonu tutarken 2. parmağın ekranın sağ üst köşede ekrana temas etmesi nedeniyle, kaydırma çubuğu ekranın sağında bulundugu için, bir anda ekran yukarı kayıyor

daha önceki mesajda yazdığım gibi ekranın algilamama olayı da bundan dolayı muhtemelen

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
çevrimiçi olduğu anda yapıyor dimi bunları
eğer öyleyse googleninkine benzer bir uygulama

telefonu bulan kişi kötü niyetli idi bulduktan sonra simkarti çıkardı bi daha ulaşamadım telefona çevrimdışı oldu
Elbette çevrimiçi yapıyor ancak. Meizu da ROM Flashlanmasına izin vermez hocam. Cihazı hırsızlık moduna düşürürseniz. Yazılım yükleyip sıfırlayamaz bu samsungta mümkün. Cihazınızı parçalayıp yedek parça olarak satacaksa da ANAKART kullanılamaz hale gelir yalnızca ekranı pili kasayı kullanabilir.

Zevaaaa

Çiçeği burnunda
Bugün bir sorunla daha karşılaştım. Kardeşimin x8 telefonunda. Telefon şarj olurken resmen kafayı yiyor. Basmadığını yerlere basıyor,bastığımız yerlere basmıyor. Bende 16th var ben efsane memnunum ama kardeşimde şans yokmuş. İadeye gitsek süründürecekler, yetkili servise göndersek bekleki ne kadar sürecek. Ben tavsiye etmiştim meizuyu.

alcnkrgz

Çiçeği burnunda
Bugün bir sorunla daha karşılaştım. Kardeşimin x8 telefonunda. Telefon şarj olurken resmen kafayı yiyor. Basmadığını yerlere basıyor,bastığımız yerlere basmıyor. Bende 16th var ben efsane memnunum ama kardeşimde şans yokmuş. İadeye gitsek süründürecekler, yetkili servise göndersek bekleki ne kadar sürecek. Ben tavsiye etmiştim meizuyu.
biraz şans işi hocam ama mutlaka garantiye gönderin 6 aya kadar birebir değişim olabilir