Ana Konu Meizu X8 Ana Konu & Kullanıcıları Kulübü

Dokili54

Merhaba, dünya!
Arkadaslar x8 stabil flyme 8 kullaniyorum. Netflix uygulamasi bu cihazla uyumlu degil sorunu aliyorum. Nedeni cin romu olmasimi yoksa android surumu ile alakali bir sikintimi. Bilen varsa yardimci olabilirmi. Simdiden tesekkurler.

tnt___

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar x8 cihazımda kamerayı açıyorum en az 6,7 saniye görüntü gelmiyor öyle donuk kalıyor sonra açılıyor ama kasarak donarak. Bazen de ana ekrana atıyor. Flyme sürüm : 7.3.0 global
Ayarlar - Uygulamalar - İzinler - Kamera kısmına gelip "Tümünü Yoksay" işaretleyip deneyin. Eğer sorun düzelirse her bir uygulamanın kamera iznini vererek buna sebep olan uygulamayı bulabilirsiniz.

tnt___

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar güç düğmesine bir süre basınca telefonu kapatmadan önce Google uygulaması(arama-asistan) çalışıyor, ayarlardan bunu kapatmayı bulamadım, kapatabilen var mı?

endian

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar güç düğmesine bir süre basınca telefonu kapatmadan önce Google uygulaması(arama-asistan) çalışıyor, ayarlardan bunu kapatmayı bulamadım, kapatabilen var mı?
bende de google değil ama meizu'nun kendi asistan uygulaması çalışıyordu aynı şekilde, aicy/aicy voice altında güç düğmesiyle ilgili ayardan kapatabildim.

tnt___

Çiçeği burnunda
Sürüm güncellerseniz düzelir.
Bu bir hata mı ki düzeltmişler? Hata değil sanki. Güncelleme sonrası yeni ayarlar mı geldi bu kısmı yapılandırmak için, tam anlayamadım?

bende de google değil ama meizu'nun kendi asistan uygulaması çalışıyordu aynı şekilde, aicy/aicy voice altında güç düğmesiyle ilgili ayardan kapatabildim.
Asistanı devre dışı bıraksam bile(asistan hizmetlerinden telefonu kaldırıyorum) bu durum değişmedi.